Reklamı Kapat
Ahmet FAYDALI

Ahmet FAYDALI

ahmetfaydali@kayseridijitalhaber.com

Kayseri’den Tüm Türkiye’ye

Kayseri’den Tüm Türkiye’ye
 
Feraseti, ticareti ve siyasetiyle asırlar boyu dünya jeopolitiğinin merkezi olan Anadolu’nun gündemine, mutlaka bir yönüyle ortak olan ve her koşulda ona yön veren kadim şehir Kayseri’nin aziz insanlarına, kıymetli hemşehrilerimize selam olsun. 
 
Türkiye ekonomisindeki otoritesi, iş dünyasına etki eden girişimcileri ve birbirinden değerli işletmeleri; gerek milleti, gerek devleti için en ufak fedakarlıktan kaçınmayan, baştan aşağı vizyon sahibi insanların memleketi Kayseri’ye selam olsun.
 
Bugün Kayseri’nin Türkiye’ye etki eden dinamiklerini, klişeleşmiş habercilik anlayışıyla ve zaten yapılanı kopyalayarak değil, günceli takip ederek ve elbette Kayseri’ye yakışır şekilde sizlerle buluşturacak yepyeni bir platformun, Kayseri Dijital Haber’in hayata girdiğini bildirmekten ziyadesiyle mutluyuz.
 
Günceli her daim takip eden ve onu teknoloji de dahil her alanda kendine hızlıca uyarlayan müstesna hemşehrilerimizin, Türkiye’de bir marka haline gelmiş Kayseri’nin kalitesine ve beklentilerine yakışır şekilde bir ulusal medya hassasiyetiyle hizmet eden yerel internet haberciliği ihtiyacı, bizim bu platformu oluşturmamızda karar verici etken oldu ve gayretlerimizin temelini oluşturdu.
 
Sadece Kayseri’nin değil, gerek iç Anadolu’nun, gerekse tüm Türkiye’nin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak platformumuzun, evvela ülkemize ve sonra hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.
 
Bu uğurda takipleri, destekleri ve bize olan güveni ile çalışmalarımıza katkıda bulunan tüm milletimize sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz.
 
Tüm hemşehrilerimizle, evde, iş’te, piknikte fırsat buldukça, zaman oldukça; haftanın her günü ve günün her saatinde, yeni buluşma adresimiz www.kayseridijitalhaber.com’da buluşmak temennilerimizle...
 
Ahmet FAYDALI
PAYLAŞ
×