Reklamı Kapat

YENİ GELİŞME!!! MÜSLÜME’NİN ANNESİNDEN KAN DONDURAN İFADEDELR!

YENİ GELİŞME!!! MÜSLÜME’NİN ANNESİNDEN KAN DONDURAN İFADEDELR!
Müslüme'nin annesi: Kayınpederim bana tecavüz etti, erkek çocuklarımdan biri onun oğlu!

Müslüme''nin ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmada tutuklanan dedesi, biyolojik babası çıkmıştı. Kan donduran olayda yeni bir gelişme daha yaşandı.

Mersin''in Gülnar ilçesinde kaybolan 10 gün sonra cansız bedeni bulunan Müslüme Yağal''ın tutuklanan 70 yaşındaki dedesi Hasan Yağal''ın biyolojik babası olduğu ortaya çıkmasının ardından bir yeni gelişme daha yaşandı. 

Müslüme''nin cesedi bulunduğunda olay yerine giden savcı bütün ailenin DNA örneklerini aldı. Bu DNA örnekleri aile bireyleri ile karşılaştırıldı. 

dede Hasan Yağal''ın DNA örneği ile Müslüme''nin ağabeylerinden birinin DNA örneğiyle yüzde 100 eşleşme sağladı.

DNA örneğine göre ise dede Yağal, Müslüme''nin ağabeylerinden birinin daha babası olduğu ortaya çıktı.

Jandarmanın, Müslüme''nin annesi Sevgi Yağal''ı sorguya almasından sonra annenin "Kayınpederim bana tecavüz etti ve erkek çocuklarımdan birisi onun oğlu" dediği öğrenildi. Anne, kayınpederin kendisini öldürmesinden korktuğu için açıklayamadığını dile getirirdi.

NE OLMUŞTU?

3 yaşındaki Müslüme, Gülnar ilçesinde 10 Kasım''da ailesi kırsal alanda çadır kurduğu sırada kaybolmuştu. Arama çalışmalarının 10''uncu gününde olay yerinden yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta, bir komşusu tarafından küçük kızın cansız bedenine ulaşılmıştı.

Gülnar Cumhuriyet Başsavcılığı''nca yürütülen soruşturma kapsamında 8 aile üyesi gözaltına alınırken 7''si serbest bırakıldı. Küçük kızın babasının babası olan 70 yaşındaki Hasan Yağal ise çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
×