SAĞLIKÇILARIMIZA SADECE ALKIŞ YETMEZ TAM DESTEK ŞART

SAĞLIKÇILARIMIZA SADECE ALKIŞ YETMEZ TAM DESTEK ŞART
Kayseri Ticaret Borsası, ülkemizin koronavirüsle olan mücadelesinde en ön safta bulunan ve insan hayatına dokunan sağlıkçılara destek amaçlı, Kayseri şehir hastanesinin eksiği bulunan 50 adet çay makinası ihtiyacını karşıladı.

Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, konuyla ilgili olarak şöyle konuştu. Ülkemizin koronavirüsle olan mücadelesinde en ön safta yeralan sağlıkçılarımıza, "gönülseferberliği" kampanyası kapsamında desek olmak istedik.

 "Sadece Alkış Yetmez, Sağlık çalışanlarımız için ne yapsak azdır" diyen Başkan Bağlamış, tüm dünyayı saran koronavirüsle mücadelenin en ön safında yer alan ve tüm risklere rağmen tek düşüncesi insan hayatı olan sağlık çalışanlarına bir nebze olsun destek olabilmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Ülkemizin virüsle olan mücadelesinde en çok korunması ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi gerekenlerin sağlık çalışanları olduğu vurgusu yapan Başkan Bağlamış, "Sağlık çalışanlarımızı alkışlıyoruz, onlara manevi olarak destek olmaya çalışıyoruz. Ama yalnızca alkışlamak yetmez, bu düşünceden yola çıkarak, onların ihtiyaçlarını karşılamak adına Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Sayın Prof.Dr. İlhami Çelik beyi arayarak eksik ihtiyaçlarını sorduk. İlhami bey, 50 adet çay makinası ihtiyaçları olduğunu belirtti. Bizde derhal taleplerini yerine getirdik. Yine başka ne ihtiyaçları varsa, imkanlarımız doğrultusunda karşılamaya hazırız” dedi.

 "Gün birlik olma, destek olma günü" diyen Başkan Bağlamış, "Kayseri Ticaret Borsası şehri ve ülkesi için vardır. Elimizden ne geliyorsa bu memleket için yapmaya hazırız. Önümüzdeki süreçte de atacağımız adımları, sağlayacağımız yeni destekleri planlayacağız. Biz göreve geldiğimiz ilk günden bu yana üyemizden aldığımızı üyeye, şehrimize vereceğiz şiarıyla hareket ettik, bundan sonra da böyle hareket edeceğiz" diye konuştu.

PAYLAŞ
GÖNDER
KAYSERİ ŞEKER 15 BİN ÇİFTÇİYİ TARIM KART İLE BULUŞTURUYOR Kayseri'de dinlenme tesisleri içinde yer alan restoranlar 24 saat açık olacak Başkan Büyükkılıç, 2020 yılı yatırım toplantılarına devam ediyor Gülsoy, "4 Yeni kredi paketi ekonomide normalleşmeyi hızlandıracak"dedi. TALAS’TA TİCARİ HAYAT HIZ KAZANIYOR Kayseri'de kafe ve restoranlarda tedbirli yeni dönem başladı MELİKGAZİ'DE KAPALI İŞYERLERİNDEN 3 AYLIK KİRA ALINMAYACAK AVM-DER Başkanı Tahir Çelik: “AVM'ler eviniz kadar güvenli”dedi Kayserililer evde kaldı, doğalgaz kullanımı arttı ASKON 1 milyon maske dağıttı Kayseri Valiliği Yeni Tedbirleri Açıkladı! Kayseri'de Zirai dondan etkilenen çerezlik kabak çekirdeği ikinci kez ekiliyor Kayseri'de kuru yem bezelyesinin ilk hasadı başarı ile yapıldı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile “Kayseri Zirvesi” yapıldı Bakan Varank: "Cumhurbaşkanımızın 18 yıllık büyük mücadelesi sayesinde elde edildi"dedi Kayseri Kent Ekmek Fabrikası ürettiği 23 ekmek çeşidiyle sofraları zenginleştiriyor KAYSERİ, İKİNCİ BİLİM SANAT MERKEZİ’NE KAVUŞUYOR VERENEL DERNEĞİ'NİN TOMARZA'DA YARDIMI SÜRÜYOR Kayseri'de 150 milyon lira bütçeli Millet Bahçesi ihaleye çıkıyor Sıfır Atık Projesinde Türkiye'nin ilk temizlik aracını Belediye Başkanı tanıttı ERCİYES’E BİR OTEL ZİNCİRİ DAHA YATIRIM YAPACAK Çopuroğlu, "Sosyal Koruma Kalkanıyla Kayseri'ye 175 milyon lira yardım yapıldı"dedi Başkan Çolakbayrakdar; yerli tohumdan elde edilen domates fidelerinin ekimini yaptı Kayseri'de Anne, çocuğunun eşofmanı yerine 2 bin lirayı geri dönüşüm kutusuna attı MELİKGAZİ’DEN KEYKUBAT MAHALLESİ’NE DEV YATIRIM
×