Recep Bağlamış: Seçim bitti bundan sonra gündemimiz ekonomi

Recep Bağlamış: Seçim bitti bundan sonra gündemimiz ekonomi
Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, 31 Mart Yerel seçim sonuçlarıyla ilgili değerlendirme yaptı.
Başkan Bağlamış seçimlerin artık geride kaldığını belirterek şunları söyledi. “ Yerel seçimleri çok şükür kazasız belasız sorunsuz, geride bıraktık. Artık bundan sonra gündemimizin ilk maddesi ekonomi olmalıdır. Şüphesiz ekonomide atılacak çok önemli adımlar vardır. Önümüzdeki seçimsiz geçireceğimiz 4,5 yıllık dönemi kesintisiz olarak icrata, üretime, ihracata, istihdama dönüştürmeliyiz.
Ekonomide yapısal reformları arka arkaya hayata geçirebileceğimiz bu dönem, Ülkemiz ve milletimiz için çok büyük önem arzetmektedir.
Seçim sonrası hızla harekete geçilmesini bekliyoruz. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun, milletimizin kararına saygı duyup, 82 Milyon el ele, gönül gönüle verip, geleceğe birlik ve beraberlik içinde yürüme vaktidir. Temsil ettiğimiz üyelerimizin ve iş dünyasının beklentiside bu yöndedir.
Kayseri’de seçimi kazanan tüm Belediye Başkanlarımızı tebrik ediyorum. Şehrimiz için yapacakları hizmetlerde, Kayseri Ticaret Borası olarak destek vermeye hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Kayseri’mizin gelişimi için bize getirilecek ortak projeleri kayıtsız şartsız desteklemeye hazırız.
Bu vesile ile, 31 Mart yerel seçimleri sonuçlarının, Ülkemize, şehrimize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri'de 78 yaşındaki adam evinde ölü bulundu Kayseri'de Ünlü mimar silahla vurularak yaralandı Kayseri Valiliği Açıkladı:Kayseri’de Sokakta Maske Takmayana Ceza Yazılacak Sağlık Bakanı Koca:Yeni vaka sayısı binin altında seyretmeye devam ediyor Kayseri Valisi Günaydın’dan Koronavirüs Tedbirleri Açıklaması BÜYÜKŞEHİR’DEN KİTAPSEVERLERE MÜJDE Kayseri'de zincirleme trafik kazası: 6 yaralı Develi'de 897 kişinin aylığı evlerinde teslim edildi Kayseri'de piknik ve mesire alanlarında hafta sonu yoğunluğu Düğünde 45 kişiye virüs bulaştıran 25 kişiye 85 bin lira para cezası Kazada kamyonet içerisinde sıkışan gencin imdadına sağlıkçı belediye başkanı yetişti Kısıtlama kaldırıldı, Kayseri'de sokaklar yine boş kaldı MELİKGAZİ BELEDİYESİNDEN ESENTEPE MAHALLESİ’NDE EĞİTİME BİR KATKI DAHA Kronik rahatsızlığı olan 65 yaş üstü vatandaşlar Pazar günü sokağa çıkabilecek Kayseri'de Silahla yaralanan şahıs tedavi altına alındı Sağlık Bakanı Koca:Koronavirüste hayatını kaybeden sayısı 20'nin altına indi Erciyes yolu asfaltında aşınma katmanı çalışmalarına başlandı Kayseri'de öğrenci ve öğretmenlerin katkısıyla alınan 250 torba un dağıtıldı Kayseri'de 40 ev karantinaya alındı Kayseri''de uyuşturucu operasyonu:3 gözaltı Kayseri Valiliği Cuma Namazı Kılınacak Olan Camilerin Listesini Yayınladı ! Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Çelik: Sonbaharda küçük pikler olabilir Türkiye'de son 24 saatte 926 kişi daha COVID-19'u atlattı Kayseri'den Kazakistan ve KKTC'ye çilek fidesi ihracatı Bellona Kayseri basketbol takımı,Avcı ile devam edecek
×