Reklamı Kapat

PANTUM&KABİM ANADOLU BAYİLERİNİ KAYSERİ’DE BULUŞTURDU

PANTUM&KABİM ANADOLU BAYİLERİNİ KAYSERİ’DE BULUŞTURDU
Kabim Elektronik Ltd.Şti. Anadolu Bayi buluşmaları kapsamında,Kayseri’de etkinlik düzenledi.

Kabim Elektronik Ltd.Şti. Bayi Kanalı Yöneticisi Murat Çağlar konuyla ilgili olarak şunları söyledi.  Distribütörlüğünü yaptığımız ve Türkiye’de yerli üretimine hazırlandığımız, Çin menşeili Lazer Yazıcı markamız PANTUM ve diğer markalarımızın tanıtımı için, yerel bayilerimiz ile buluşmak, ürünlerimizi ve gelecek hedeflerimizi paylaşmak için, KABİM ANADOLU BAYİ BULUŞMALARI kapsamında burada, Kayseri’deyiz.  KABİM, 22 yıldır teknoloji alanında ülkemize hizmet vermektedir. Baskı, Bilişim, Sağlık teknolojileri alanında, 11 farklı marka ile özel müşterilere ve kamu kuruluşlarına hizmet vermektedir. Şirketimiz, SEIKO, PANTUM, JOLIMARK, POSTEK, PSI, POINTMAN, YUMİTE, G&G, SII, KIXX, BLUEKIXX markalarının  temsilciliğini yapmaktadır. Türkiye’de şu anda aktif çalışan 200.000 adetin üzerinde baskı sistemleri cihazımıza, Türkiye genelinde 750 farklı iş ortağımız ile satış ve satış sonrası hizmet vermekteyiz. Şirketimiz taşıdığı markaları alanında hep ilk 5 e çıkarmayı başarmıştır. Bundan sonraki hedefi, markalarını ilk sıraya taşımak ve ülkemiz için değer üretmektir.
2023’te İşimizi büyüterek, ülkemize ve insanımıza katkı sağlamak amacıyla, 2 aşamalı tanıtım çalışmamızı başlattık.  Tanıtım atağımızın 1. Adımında, hedefi 1.000.000 kişiye bire bir ürünlerimizi ve markalarımızı tanıtmak amacıyla, yerel iş ortaklarımız ile SAHA TANITIMLARI yapacağız 2. Adımda sanal dünyada 10.000.000 kişiye dokunacak DİJİTAL TANITIMLARI yapacağız. Tanıtım çalışmalarımızı, birlikte yürüteceğimiz iş ortaklarımız ile 40 farklı ilde ‘’ ANADOLU BULUŞMALARI’’ adı altında bir araya gelerek hazırlıklarımızı ve ürünlerimizi, hizmetlerimizi gözden geçiriyoruz, paylaşıyoruz. Eksiksiz ürün gamı ve hizmetlerimiz oluşturarak, markalarımızı kullanacak müşterilerimize en iyi kullanım deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz.
Şirketimiz, kendi ait olan, BLUEKIXX markası ile halen mobil baskı ürünleri alanında üretim yaparak, komşu ülkelere teknoloji ürünü ihraç etmektedir. Markamız ‘’BLUEKIXX ‘’ ile Sağlık Teknolojileri ve Bilişim teknoloji alanındaki yatırımlarımızı 2023’te geliştirmeyi planladık. Bilişim ve Sağlık teknoloji ürünlerine yatırım yaparak, Özellikle; Yaşlılarımıza, Evde bakıma, Tedaviye, Takibe ihtiyacı olan insanlarımızın sağlık sistemine, akıllı cihazlar ile kolay ulaşılmasını sağlamak istiyoruz. Hayatı kolaylaştıracak olan AKILLI SAĞLIK Teknolojilerini, insanımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz
KABİM, Yerli yazıcı üretim hedefi ve Akıllı sağlık ve Bilişim sistemlerini geliştirmek amacıyla 2023 yılına hazırlanıyor. ANADOLU BULUŞMALARI ’na katılan iş ortaklarımız  ile hedefimize daha güçlü ve heyecanlı adımlarla ilerliyoruz.

PAYLAŞ
GÖNDER
×