ÖZHASEKİ: ŞEHİRLERE İHANET EDİYORLAR

ÖZHASEKİ: ŞEHİRLERE İHANET EDİYORLAR
AK Parti'li Mehmet Özhaseki muhalefet belediyelerini eleştirdi: Şehirlere ihanet ediyorlar.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, muhalefet belediyelerini eleştirerek, "Şehirlere ihanet ediyorlar, şehirlerine yazık ediyorlar. Şu ana kadar eğer bu şehirlerin derdini çözecek, derde derman olacak bir tane proje yaptılarsa lütfen söylesinler, ne yazık ki yok" dedi.

Özhaseki, Kayseri''de 19 Mayıs Mahallesi''nde yaptırılacak Hisar Camisi''nin temel atma töreninde, birçok sıkıntıya rağmen Türkiye''nin dört bir köşesinde Cumhurbaşkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan''ın önderliğinde temeller atmaya, açılışlar yapmaya devam ettiklerini söyledi.

Bazı belediyelerin çalışmadıkları halde çalışıyor, iş yapmadıkları halde iş yapıyor gibi gösterildiğini söyleyen Özhaseki, "Gerçekten üzücü. Geçtiğimiz yıl itibarıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi algı operasyonları için ajanslara 845 milyon lira para yatırır. Geçen gün grupta başkanvekilimiz Tevfik Bey açıkladı, bu sene itibarıyla da reklamlara 1,5 milyar lira ayırmayı düşünüyormuş beyefendi. Ne olur hizmete verse bunları" diye konuştu.    

PAYLAŞ
GÖNDER
×