Reklamı Kapat

ÖZHASEKİ MUHALEFETE YÜKLENDİ: VARSA YOKSA BOL KESEDEN VAAT!

ÖZHASEKİ MUHALEFETE YÜKLENDİ: VARSA YOKSA BOL KESEDEN  VAAT!
Özhaseki: Rüyaları Erdoğan'ı yenmek, ülkenin ne hale geleceği umurlarında değil "Hepsi de, Erdoğan karşıtlığında birleşiyorlar. Zira Erdoğan oldukça siyaseten yol alamayacaklarının farkındalar"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, muhalefetin “ülkenin ne hale geleceği konusunda bir endişe taşımadığını” öne sürerek “Rüyaları Erdoğan’ı yenmek” dedi.

Sabah gazetesi yazarı Yavuz Donat, bugünkü yazısında Özhaseki’nin bazı açıklamalarına yer verdi. Buna göre muhalefet partilerini eleştiren Özhaseki, şunları söyledi:

Özhaseki yazısında, "6''''lı masa, vaatler zinciri ve Erdoğan karşıtlığı odaklı.  Hepsi de, Erdoğan karşıtlığında birleşiyorlar... Zira... Erdoğan oldukça siyaseten yol alamayacaklarının farkındalar.  Ekonomi... Üretim... İhracat... Yatırım... Yapısal reformlar gibi konularda siyaset üretemiyorlar. Bulabildikleri tek süslü söz, "Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem." Ama nasıl olacağı konusunda da fikirleri yok. Varsa yoksa bol keseden vaat... İşçiye, memura, çiftçiye, özel sektöre... Herkese... Akıllarında fikirlerinde, rüyalarında tek düşünce var; Erdoğan''''ı yenmek... Sonrası... Ülkenin ne hale geleceği... Hiçbirinin umurunda bile değil." ifadesini kullandı.

PAYLAŞ
GÖNDER
×