Reklamı Kapat

Motorinde indirim

Motorinde indirim
Benzindeki 15 kuruşluk indirimin ardından motorin fiyatlarında da düşüş gerçekleşti.
Motorin fiyatlarına indirim geldi. Akaryakıt grubunda geçtiğimiz hafta benzin fiyatlarına 11 kuruş indirim gelirken, bu hafta ise motorin fiyatlarına indirim yapıldı.
POMPAYA YANSIYACAK
Motorin indirimi, bu gece yarısından itibaren pompa fiyatlarına yansıyacak.
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, motorine 15 kuruş indirim gerçekleştiğini duyurdu.
EPGİS'İN AÇIKLAMASI
EPGİS'in yaptığı açıklamasında, "Akaryakıt fiyatlarında indirim 09/07/2019 tarihinde geçerli olmak üzere motorinde 15 KRŞ/LT pompa fiyatlarında indirim gerçekleşmiştir." ifadelerine yer verildi.
YENİ FİYATLAR
Motoroin, gelen 15 kuruşluk indirimin ardından İstanbul'da ortalama 6,46 liradan satılırken bu geceden itibaren 6,31 lira satılacak. Ankara ve İzmir'de ise ortalama 6,54 liradan satılan motorin fiyatı ise bu gece yarısından itibaren 6,39 liraya gerileyecek.
PAYLAŞ
GÖNDER
Erdoğan: Hakkımızı mücadele ederek söke söke alacağız YATIRIMCILARIMIZI TÜRKİYE’NİN EN UYGUN VE EN BÜYÜK SERBEST BÖLGESİ’NE BEKLİYORUZ Tiryakilere kötü kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan:Salgın döneminde iki sektörün önemi ortaya çıktı TARIMDA ÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ Benzin, motorin ve LPG'ye bu gece zam geliyor Kayseri’ye İki Yeni Okul Daha Akaryakıtta çifte indirim yapıldı Sarma sigara satışı yasaklandı mı? Belediyenin tıbbi aromatik bitki tarlaları çiftçiye yön verecek 1 Temmuz'dan sonra, borcu olanın elektrik ve doğalgazı kesilecek BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN YKS’DE “ÜCRETSİZ ULAŞIM” AÇIKLAMASI Kayseri'ye Yakışır ! Tarım arazisine izinsiz yapıya büyük ceza yolda. BÜYÜKŞEHİR’DE YATIRIM TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR Akaryakıta çifte zam geliyor BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN UĞUREVLER’E ÇİFTE MÜJDE Kayseri'de Zabıtadan seyyara geçit yok BAŞKAN PALANCIOĞLU, MELİKGAZİ’DE YAPILAN VE YAPILACAK PROJELERİ ANLATTI 800 yıllık Kayseri Kapalı Çarşı esnafı umudunu gurbetçilere bağladı Kayseri Valiliği Bakkallar ve büfelerin açılış ve kapanış saatlerini yeniden düzenledi Bakan Soylu açıkladı: Ehliyet, Kimlik Kartı ve Banka kartı birleşecek Kayseri’de Hileli Gıda Üreten Firma Sahibi Hapis Cezasına Çarptırıldı Kayseri'nin alışveriş portalı E-38 hizmete başladı İkinci el araç satışlarında EFT ve kapora dolandırıcılığı
×