Reklamı Kapat

MONDİHOME ULUSLARARASI BAYİLERİNİ ANTALYA’DA BULUŞTURDU

MONDİHOME ULUSLARARASI BAYİLERİNİ ANTALYA’DA BULUŞTURDU
Hayatı yenileyen trend tasarımları ile mobilya sektörünün parlayan yıldızı Mondihome, uluslararası bayiler buluşmasını ‘Hedefimiz Büyük Gücümüz Sensin!’ mottosuyla Antalya’da gerçekleştirdi.

’HEDEFİMİZ BÜYÜK GÜCÜMÜZ SENSİN!’’ mottosuyla düzenlenen Mondihome Uluslararası Bayiler Buluşması, 7-9 Mart tarihleri arasında yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda Mondihome bayisi ile Erciyes Anadolu Holding yöneticilerinin de katılımıyla Antalya’da gerçekleşti.
Mondihome Genel Müdürü Özkan Yıldırım’ın konuşması ve sunumu ile başlayan toplantı, Erciyes Anadolu Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Doç. Dr. Alpaslan Baki Ertekin''''in konuşması ile devam etti.
Mondihome Genel Müdürü Özkan Yıldırım, "Bugün Hedefimiz Büyük, Gücümüz Sensin!" mottosuyla başlayarak, 2023 yılı değerlendirmelerini içeren başarılı bir sunum gerçekleştirdi. Ülkedeki afetler ve dünya piyasasındaki zorluklara rağmen 2023''''ü başarıyla tamamladıklarını belirterek, 2024''''te yurt içindeki bayi ağlarına 40 yeni bayi eklemeyi hedeflediklerini açıkladı. Sürekli gelişim ve teknoloji odaklı üretim sistemleriyle markalarını güçlendirmeyi amaçladıklarını vurgulayarak, bayiler ve mesai arkadaşlarıyla birlikte büyümeye devam edeceklerini ifade etti. Özellikle dünya genelinden katılan bayilere teşekkürlerini sunarak, 2024 stratejilerini birlikte geliştirme ve büyük hedeflere odaklanma kararlılığını paylaştı.
Başarı gösteren bayilere plaket takdiminin ardından gerçekleşen gala yemeği ile Mondihome Uluslararası Bayiler Buluşması son buldu.

PAYLAŞ
GÖNDER
×