Reklamı Kapat

MONDİHOME LONDRA’DA!

MONDİHOME LONDRA’DA!
Şık ve zarif çizgilere sahip tasarımlarıyla tanınan Mondihome, sektöründe global oyuncu olma vizyonuyla büyümeye devam ediyor.

Evini yenilemek isteyenleri 2023 yılında ‘Tarzını Keşfet’meye davet eden Mondihome, yurt genelinde son bir ay içerisinde gerçekleştirdiği beş ayrı bayi açılışının ardından Londra’daki önemli bir yatırımını duyurdu.
Markanın Londra’daki mağazasının açılışına ve T.C. Londra Başkonsolosu Sayın Bekir Utku Atahan, Erciyes Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öksüzömer, Erciyes Anadolu Holding Yönetim Kurulu ve CEO’su Doç. Dr. Alpaslan Baki Ertekin, Mondihome Genel Müdürü Özkan Yıldırım, Londra Ticaret Müşaviri Abdurrahman Deniz, mağaza yatırımcıları, marka yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.
‘Türkiye’deki bayi ağımızı her geçen gün biraz daha güçlendirirken, yurtdışındaki çalışmalarımız da olağan hızıyla devam ediyor’ şeklinde açıklama yapan Mondihome Genel Müdürü Özkan Yıldırım; ‘Londra şube açılışımızın markamıza hayırlı olmasını temenni ediyor, yatırımcılarımıza bol kazançlar diliyorum.’ dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×