Reklamı Kapat

MOBİLYA ALMADAN ÖNCE ‘EVİNDE GÖR’

MOBİLYA ALMADAN ÖNCE ‘EVİNDE GÖR’
Türkiye’nin mobilya sektörü lideri İstikbal, geçtiğimiz günlerde yeni bir uygulama ile tüketicisinin karşısına çıktı. İstikbal ‘Evinde Gör’ uygulaması artırılmış gerçeklik ve 3D görüntüleme teknolojisi sayesinde beğenilen mobilyaların mekanda sanal olarak deneyimlenmesine imkan sağlıyor.

Modern çağın getirdiği teknolojik gelişmeler ve kullanılan yenilikçi uygulamalar, yepyeni deneyimlere hızlı bir şekilde ulaşmamıza olanak sağlıyor. Günümüz dijital dünyasında bu deneyimlerin en önemlilerinden biri de Arttırılmış Gerçeklik ve 3D Görüntüleme uygulamaları. Kusursuz müşteri memnuniyeti ve deneyimini ön planda tutan İstikbal’de gerçekleştirdiği teknolojik uygulamalara bir yenisini daha ekledi.
Tüm mobil cihazlarda kullanılabilen ‘Evinde Gör’ uygulaması sayesinde müşteriler satın almak istedikleri ürünleri evlerinden çıkmadan 3 boyutlu olarak görme ve sanal olarak deneyimleme şansına sahip olacak. Uygulamayı kullanmak isteyen müşterilerin istikbal.com.tr’ye giriş yaptıktan sonra, görmek ve kendi evlerinde de denemek istedikleri ürünün sayfasına girerek “Evinizde Görün” butonunu seçmesi ve mobil cihazlarının kamera özelliklerini açmaları yeterli.
Artırılmış Gerçeklik ile hazırlanan ‘Evinde Gör’ uygulaması sayesinde İstikbal’in birbirinden şık ve fonksiyonel mobilyaları arasından seçim yapmak artık çok daha keyifli.

PAYLAŞ
GÖNDER
×