Midi Masa Tenisi Masaları ve kitapları sporculara dağıtıldı

Midi Masa Tenisi Masaları ve kitapları sporculara dağıtıldı
Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından sporcuların pandemi sürecinde evlerinde daha iyi çalışabilmeleri için gönderilen Midi Masa Tenisi Masaları ve Kitaplar Gençlik Spor ve İl Müdürlüğü tarafından sporculara dağıtıldı.
Tüm Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan korona virüs (Covid-19) salgını kapsamında, sporcular bakanlığın başlatmış olduğu 'EvdeKal Hareketsiz Kalma' projesi kapsamında çalışmalarını evlerinde sürdürüyor.
Mehmet Muharrem Kasapoğlu Olimpik Sporcu Özge Yılmaz başta olmak üzere Masa tenisi sporcularına pandemi sürecinde çalışmalarını daha iyi yapabilmeleri için Midi Masa Tenisi Masası ve kitap gönderdi.
İl Müdürlüğü tarafından dağıtılan Midi Masa Tenisi Masalarını ve Kitapları alan sporcular Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na hediyelerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri'de Nazan öğretmen kansere yenik düştü Milli Eğitim Müdürü Çandıroğlu, "Rabbim inşallah alnımızın akıyla görevimizi yapmayı nasip eder" Kayseri Valiliği Açıkladı: Anaokulları ve ana sınıfları uzaktan eğitime geçecek Kayseri'de Mehmet öğretmen korona virüse yenik düştü Kayseri Milli Eğitimde Deprem! İl Müdürü Gitti İhsan Yalçınkaya Yitik Kültürün İzlerini Sürüyor. DEŞİRİCİLER ERÜ'de Covid-19'a karşı geliştirilen aşı adayının 2'nci dozu yapıldı Kayseri'de 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı Kayseri'de Öğretmenler Günü'nde EBA ekranları çiçek açtı Nilüfer Şimşek Kayseri’nin Gururu Oldu Kayseri'de KPSS Ortaöğretim sınavı tedbirler çerçevesinde başladı Kayseri Valiliği: Kreş ve Gündüz Bakım Evleri ile ilgili Yeni Kararları Açıkladı MEB'den 'yüz yüze eğitim' genelgesi Okulların açılış tarihi uzatıldı Online eğitime devam Korona virüs risklerini minimize etmek için öğrencilere korona virüs testi yapılmaya başlandı Kayseri'de 79 tasarım beceri atölyesi açıldı Kayseri'de 43 yaşındaki öğretmen kalp krizine yenik düştü KAYMEK ‘İlk Yardım ve Depremden Korunma Yöntemleri’ kursu açtı Kayseri'de online eğitimde olan üniversite öğrencileri filyasyon çalışmalarında ön plana çıktı Yüz yüze sınavların detayları belli oldu Kayseri’ye Yeni Bir Eğitim Kompleksi Celalettin Ekinci: "Okullarımızda virüsün olmadığı güzel günlere döneceğiz" ANAOKULU ÇOCUKLARA HAZIRLANIYOR Kayseri'de MHP'den "askıda tablet" kampanyası Kayseri'de 260 okula 'Okulum Temiz' belgesi verildi
×