Reklamı Kapat

MHP MİLLETVEKİLİ ERSOY SİLAHLI SALDIRI İLE İLGİLİ KONUŞTU

MHP MİLLETVEKİLİ ERSOY SİLAHLI SALDIRI İLE İLGİLİ KONUŞTU
Pınarbaşı İlçesinde CHP Belediye Meclis Üyesine yönelik silahlı saldırının ardından MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy açıklama yaptı. Ersoy, hakkındaki iddialara cevap verdi.

Kayseri''nin Pınarbaşı İlçesinde meydana gelen silahlı saldırının ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy''dan açıklama geldi. CHP''li Şerafettin Bahadır''a yönelik silahlı saldırının ardından bazı çevrelerin hedef gösterdiği Ersoy,''Helalleşmeyeceğiz'' mesajı verdi. 

Ersoy, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Bugün Pınarbaşı ilçesinde gerçekleştirilen menfur bir saldırı sebebiyle şahsımı hedef gösteren; azmettirici olduğum ve olayda dahilim bulunduğunu iddia eden kim varsa hepsiyle ilgili hukuki müracaatlarımızı avukatlarım aracılığıyla vakit kaybetmeden başlatıyorum. Olayın muhataplığına ve iddialara bakıldığında maalesef  karşılaştığımız hadise, insanların engeliyle dalga geçilip başlatılan bir tahrik sürecidir. Aile meselesine, siyasi yafta vurarak şahsıma ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne iftira atan özellikle medya  tetikçileri ve herkesle hukuk önünde hesaplaşacağız ama helalleşmeyeceğiz. Bu vesileyle hastanede tedavi altına alınan Pınarbaşılı hemşehrimize acil şifalar diliyorum.

PAYLAŞ
GÖNDER
×