MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDEN SAĞLIKTA REFERANS HİZMETLER

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDEN SAĞLIKTA  REFERANS HİZMETLER
Melikgazi'ye yeni bir Aile Sağlığı Merkezi daha kazandıran Melikgazi Belediyesi, Yeniköy Mahallesinde hayırsever işbirliği ile yapacağı Hatice-Azmi Nalbantoğlu Aile Sağlığı Merkezi'nin temel atma törenini gerçekleştirdi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Tüm yatırımlarımızda imar sorunlarını çözerek projelerimizi hayata geçiriyoruz. Türkiye’de en çok sağlık ocağı yapan belediyeyiz. Bu konuda iddialıyız. Şuana kadar tam 5 adet sağlık ocağını bitirdik. 3 tanesinin temelini attık inşaatı devam ediyor. İnşallah 4 tane daha temelini atacağımız sağlık merkezimiz var. 2024 Mart ayına kadar Melikgazi’de sağlık ihtiyacı kalmayacak. 12’ye yakın sağlık merkezi hayata geçmiş olacak. Yakında tam 4 sağlık ocağının açılışını ardı ardına yapacağız. Dolayısıyla okul, sosyal tesis, ibadethane ve kütüphane konusunda ihtiyaçları gidermiş olacağız. Tüm sağlık çalışanlarımıza emekleri için teşekkür ederiz. Türkiye sağlıkta en önde gelen ülkelerden biri oldu. İnşallah bugün temelini attığımız Hatice-Azmi Nalbantoğlu Aile Sağlığı Merkezi''ni 14 Mart Tıp Bayramına yetiştireceğiz. Kayserimizde el ele birlik içinde güzel işler yapıyoruz. Melikgazi’de durmadan yorulmadan hizmet üretmeye devam ediyor. Hayırseverlerimizden Allah razı olsun. dedi.

Hayırsever Erol Nalbantoğlu ise, Annem ve Babam adına yaptıracağımız sağlık merkezimizin hayırlı olmasını dilerim. Mustafa Palancıoğlu’na bize destek olduğu için çok teşekkür ederim.” dedi.

5 aydır Kayseri''de görev yaptığını söyleyen İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan, "Sağlık üzerine hayırseverlerle yapılan hizmetlerden dolayı Kayseri’yi ayrı bir noktaya koydum. Hayırseverimize ve Melikgazi Belediyemize çok sağlığa olan destekleri için teşekkür ederim.” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İnsana yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunu söyleyerek, “Kayserimizde sağlıkta güzel işler yapılıyor. Hayırsever-Belediye işbirliğiyle bir eser daha şehrimize kazandırılıyor. Yeniköy Mahallesi’ne yapılacak olan Hatice-Azmi Nalbantoğlu Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma törenini gerçekleştirdik. Melikgazi Belediyemize ve hayırsever Nalbantoğlu Ailesi’ne teşekkür ediyorum.diye belirtti.

Yine anlamlı bir temel atma töreninde olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ise, “Melikgazi Belediye Başkanımız Mustafa Beyi, azmi ve çalışkanlığı için tebrik ederim. Temel atmakla kalmıyor kısa sürede o işi bitiriyor. Azmi Nalbantoğlu Aile Sağlığı Merkezi''miz Kayserimize hayırlı olsun.dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
KADAVRADAN ALINAN BÖBREKLE HAYATA TUTUNDU MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDEN SAĞLIKTA REFERANS HİZMETLER TAMER: “ RANDEVU SIKIŞIKLIĞI KEYFE KEDER DEĞİL” KAYSERİ’DE 20 YILLIK AZMİN ZAFERİ DOKTOR BAŞKANDAN ALZHEİMER HASTALARINA “ÖZEL PROJE” TÜRKİYE’DE GÖRÜLEN MAYMUN ÇİÇEĞİ HASTALIĞI NASIL BULAŞIYOR? BAKAN KOCA: TÜRKİYE’DE MAYMUN ÇİÇEĞİ HASTALIĞI TESPİT EDİLDİ! KAYSERİ DEVLET HASTANESİ SINIF ATLADI! 14 YAŞINDAKİ GENCİN ORGANLARI 12 KİŞİYE UMUT OLACAK KAYSERİDE BABASININ HASTANEYE GÖTÜRDÜĞÜ ENGELLİ ŞAHIS OTOMOBİLDE HAYATINI KAYBETTİ! HES KODU KALKTI! KAYSERİ ALARM VERİYOR! İLK 10’NA GİRDİ BİLİM KURULU ŞAŞTI KALDI! 80’NCİ KEZ POZİTİF ÇIKTI! ERÜ HAYVAN HASTANESİ 2021’DE 20 BİN 500 HASTA KABUL ETTİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KORONAYA YAKALANDI! HASTA YAKINLARI ŞOK GEÇİRDİ! DOKTORLAR GÖZLERİNE İNANAMADI… KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİNDE AMELİYAT OLAN HASTA ŞOK ETTİ! KAYSERİ’DE ASAYİŞTEN SİYASETE, SPORDAN KÜLTÜRE NELER YAŞANDI? VATANDAŞ YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR BAŞHEKİM YARD. UZ. DR.ÖNDER KURK: 2021'DE 1 MİLYON 785 BİN 59 KİŞİYE SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ… PANDEMİ ÖDÜLLERİNDE YILIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BELLİ OLDU KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİNDEN ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI İÇİN YENİ PROJE KAYSERİ’DE BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ KORONAYA YENİK DÜŞTÜ! Kumsmall AVM’den Turkovac Aşıya Destek Çağrısı TİKTOK FENOMENİ CANLI YAYINDA ZEHİR İÇEREK İNTİHAR ETTİ!
×