Melikgazi Belediyesi 2020 bütçesini belirledi

Melikgazi Belediyesi 2020 bütçesini belirledi
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi 2020 yılı mali bütçesinin 480 milyon olarak belirlendiğini bu bütçenin uygulanması ile 2023 hedeflerinin büyük ölçüde tamamlanmış olacağını söyledi.
2019 yılı bütçesinin gerçekleştirilen yatırımlar ve hizmetler ile vatandaşların Melikgazili olmasının farklılığını yaşadığını hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu "Melikgazi Belediye Meclisimizin 2020 yılı performans bütçesi 2020 ile 2024 yılları arasını kapsan 5 yıllık Stratejik Planlamaya uygun olarak yapıldı. Büyüyen ve gelişen şehrimizde hizmet ve yatırımların devamı sağlanacaktır. 480 milyon liralık bütçesin yüzde 65’i alt yatırım, yol, park, sosyal tesis çalışmalara ayrılmış olup yine bu bütçenin yüzde 12’lik bölümü ise kamulaştırma bedeli olarak kullanılacak. Bu yatırım bütçemiz ile Melikgazi şehri yine şantiye alanı gibi olacaktır. 2019 yılı bütçesi 450 milyon lira idi ve yüzde 11 artış ile 2020 yılı bütçemiz 480 milyon lira olarak tespit edildi. Bu yatırım bütçesi olduğuna açık bir ifadedir.“ dedi.
2020 yılı bütçe kararnamesi ile gelir ve ücret Tarifesinin bütçe komisyonunca belirlenen esaslar çerçevesinde kabul edildiğini ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2020 yılı bütçesi ile sosyal tesis, yol ve imar çalışması, kültürel, sportif ve eğitimsel çalışmaların yine etkin ve verimli bir şekilde yerine getirileceğini sözlerine ekledi.
 
PAYLAŞ
GÖNDER
İkinci dalga gelecek mi? Bakan Koca açıkladı Vaka sayıları açıklandı... İyileşen hasta sayısı 130 bini geçti Resmi okullardaki yüz yüze telafi eğitim takvimi açıklandı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden özel spor salonlarına siperlik maske Kayseri'de Çocuk ve gençler yeniden sokağa çıktı MELİKGAZİ’DE YAPILACAK YENİ ÇALIŞMAYLA YAĞMUR SUYU TAŞKINLARI YAŞANMAYACAK Kayseri'de Çocuk yüzünden çıkan kavgada aileler birbirine girdi KOCASİNAN'DA ULAŞIM AĞI DAHA KONFORLU VE GÜVENLİ HALE GELİYOR TALAS'TA 7/24 KÜTÜPHANE İÇİN PROTOKOL İMZALANDI KAYSERİ ŞEKER 15 BİN ÇİFTÇİYİ TARIM KART İLE BULUŞTURUYOR Kayseri'de dinlenme tesisleri içinde yer alan restoranlar 24 saat açık olacak Kayseri'de 3 ev karantinaya alındı Kayseri'de Kardeşlerini uyurken bıçakladı Kayseri'de Kuaförde korona virüs tespit edildi, filyasyon ekibi müşterilerin peşine düştü MELİKGAZİ’DEN YEŞİLYURT MAHALLESİ’NE HİZMET ATAĞI Veriler açıklandı... Bugünkü vaka sayısı 800'ün altına düştü Kayseri'de etkili olan dolu tarım arazilerine zarar verdi Kayseri'de 'Sosyal mesafe' uyarısını duyunca kendisine zarar verdi Kayseri'deki FETÖ operasyonunda 1 tutuklama Kayseri'de kavgada silah kullanıldı: 3 yaralı Kayseri'de, 6 apartmanda uygulanan karantina 14 gün uzatıldı Kayseri'de müzeler kapılarını yeniden açtı Kayseri'de yaralı halde bulunan 2 kızıl şahin tedavi altına alındı SAĞLIKLI BİR ÇEVRE İÇİN KOCASİNAN’DA TÜM AÇIK ALANLAR İLAÇLANIYOR Başkan Büyükkılıç, 2020 yılı yatırım toplantılarına devam ediyor
×