Melikgazi Belediyesi 2020 bütçesini belirledi

Melikgazi Belediyesi 2020 bütçesini belirledi
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi 2020 yılı mali bütçesinin 480 milyon olarak belirlendiğini bu bütçenin uygulanması ile 2023 hedeflerinin büyük ölçüde tamamlanmış olacağını söyledi.
2019 yılı bütçesinin gerçekleştirilen yatırımlar ve hizmetler ile vatandaşların Melikgazili olmasının farklılığını yaşadığını hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu "Melikgazi Belediye Meclisimizin 2020 yılı performans bütçesi 2020 ile 2024 yılları arasını kapsan 5 yıllık Stratejik Planlamaya uygun olarak yapıldı. Büyüyen ve gelişen şehrimizde hizmet ve yatırımların devamı sağlanacaktır. 480 milyon liralık bütçesin yüzde 65’i alt yatırım, yol, park, sosyal tesis çalışmalara ayrılmış olup yine bu bütçenin yüzde 12’lik bölümü ise kamulaştırma bedeli olarak kullanılacak. Bu yatırım bütçemiz ile Melikgazi şehri yine şantiye alanı gibi olacaktır. 2019 yılı bütçesi 450 milyon lira idi ve yüzde 11 artış ile 2020 yılı bütçemiz 480 milyon lira olarak tespit edildi. Bu yatırım bütçesi olduğuna açık bir ifadedir.“ dedi.
2020 yılı bütçe kararnamesi ile gelir ve ücret Tarifesinin bütçe komisyonunca belirlenen esaslar çerçevesinde kabul edildiğini ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2020 yılı bütçesi ile sosyal tesis, yol ve imar çalışması, kültürel, sportif ve eğitimsel çalışmaların yine etkin ve verimli bir şekilde yerine getirileceğini sözlerine ekledi.
 
PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri’de Polise Jiletle Saldıran Şahıs Vuruldu Yeni Kimliklerde ekstra özellik ATM’den para çekme fırsatı getiriliyor Kayseri’de Öğrenciye kötü davranan Öğretmen den ilginç savunma Kayseri’de Yeraltına Arap Ocağı Açıldı Kayserispor Yönetimi alacak krizini çözdü Kayseri'de ilk kez sıcak hava balonu uçuruldu LEZZETİN ANAVATANINDAN GASTRONOMİ ÇALIŞTAYI Yeni Anket Şaşırttı! İki Parti Baraj altında kaldı Akparti’de üç İl Başkanı İstifa etti Kayseri OSB’de Müfettiş Polemiği devam ediyor Özhaseki Ersoy’u Eleştirdi Babacan’ın Yeni Partisinin Kuruluş tarihi belli oldu Kayserispor’un başına talih kuşu kondu Avrupa deviyle masaya oturacak. GELECEĞE NEFES İÇİN 5 BİN FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU KAYSERİ ŞEKER’İN 2005 YILINDAKİ YÖNETİCİLERİNİN YAPTIĞI “HİLELİ ŞEKER SATIŞ” CEZASI 14 YIL SONRA Akparti Yönetim Değişikliğine Gidiyor Kayseri’de Bağevine Uyuşturucu Operasyonu Kayseri’de Mezun olduğu Liseye Müdür Oldu Kayseri’de Terör Operasyonunda 4 tutuklama! Kayserispor’un Süper Lig tarihine geçen Futbolcusu Emre’nin Hikayesi 15 BİN METRE SULAMA KANALI İLE YEREL TARIMA DESTEK Başkan Bağlamış Pastırmanın en lezzetli olduğu dönemi değerlendirin! Başkan Büyükkılıç “ Kayseri’ye 1,2 Milyar TL’lik yatırım kazandırdık'' Siyanürle Ölüm Şüphesi Yayılıyor mu ? 4 Kişilik Aile Ölü bulundu! FETÖ’cü Polisin Cezası Belli oldu! TSK'DAN ASPİLSAN'A MİLYONLUK DESTEK
×