Reklamı Kapat

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI İSTİFA ETTİ

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI İSTİFA ETTİ
Melikgazi Belediye Başkan Başkan Yardımcısı Dr. Yüksel Kahraman, 8 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti.

Melikgazi Belediyesinde 8 yıldır başkan yardımcılığı görevini yürüten Dr. Yüksel Kahraman istifa etti.

Kahraman istifa haberini sosyal medya hesabından duyurdu.
Kahraman yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.
“ Melikgazi Belediyesindeki yaklaşık sekiz yıldır sürdürmekte olduğum “Başkan Yardımcılığı” görevinden istifa ederek ayrılmış bulunuyorum bana bağlı birimlerle ilgisi olan tüm camiaya ilanen duyuruyor ve saygılar sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu her hangi bir açıklama yapmazken, Kahraman’ın istifasının kabul edildiği öğrenildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
AK PARTİ’NİN ACI GÜNÜ!!! BAKAN AKŞİT HAYATINI KAYBETTİ… KAYSERİ’DE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A SOSYAL MEDYADAN HAKARET EDEN ŞAHISA HAPİS CEZASI! “ŞİMDİKİLER ZEKATINI BİLE YAPAMIYOR” Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: Sosyal medya o kadar kötüye kullanılıyor ki KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL OLDU KARAYEL: DOĞADAN ÇÖP TOPLAMAK İÇİN BİR ARAYA GELMEK İSTESENİZ GELEMEZDİNİZ MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI İSTİFA ETTİ AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: "Kılıçdaroğlu'na hakkımı helal etmiyorum" GENÇ TALAS’A CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ÖDÜL AK PARTİ KAYSERİ CAMİASININ ACI GÜNÜ! BELEDİYE MECLİS ÜYESİ KAZADA HAYATINI KAYBETTİ KURTULMUŞ: "KAYSERİ HER ALANDA ZİRVEYİ HAK EDİYOR" Kayseri Milletvekili Özdemir Asgari ücret vatandaşlarımızın elini güçlendirecek Seçim Kanunu netleşti, ittifak içi barajdan vazgeçildi DAVUTOĞLU BU DAVETE İCABET EDECEK Mİ? Ak Parti İl Başkanı Çopuroğlu’ndan Cumhur İttifakı Açıklaması Kayseri’nin en çok okuyan köyü... 350 nüfuslu köyden 1 başbakan yardımcısı, 20 profesör yetişti MİLLETVEKİLİ KARAYEL’DEN KAYSERİ HAVALİMANI AÇIKLAMASI… YEŞİLHİSAR’DA KONTROLDEN ÇIKAN TIR ŞARAMPOLE DEVRİLDİ KARAYEL’ AB KOMİSYONU ÜYELERİNİ ŞANLIURFA VE KAHRAMANMARAŞ’TA AĞIRLADI Kayseri’den kiraladıkları minibüsle CHP yürüyüşüne saldırı planı davasında yeni gelişme BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, İNGİLİZ MÜSTEŞARI KONUK ETTİ KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 30 BÜYÜKŞEHİR’İ GEÇEREK BİRİNCİ OLDU BAKAN GÜL: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN KAYSERİ’YE ÖZEL İLGİSİ VAR Ak Partili Eski İsim: Adaylıktan çekilme, Abdullah Gül'ü öldürmek de dahil her plan masamızda' dedi Oy kullanmada yeni sistem geliyor: Zarfsız Pusula
×