Mansur Yavaş 3 milyonluk senedi sahte çıktı

Mansur Yavaş 3 milyonluk senedi sahte çıktı
AK Parti Sözcüsü Çelik, düzenlediği basın toplantısında, 'Biz Mansur Yavaş'ın avukatı olmadığı halde yasal alacak verecek ilişkisi olmadığı bir şahıstan alacak iddiasıyla ortaya koyduğu 600 bin dolarlık senedin sahte çıktığını ve bunun Yargıtay'da bunun kesinleştiğini söyledik. Şimdi soruyoruz bu senet hangi hizmet karşılığı alınmıştır?' dedi.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Mansur Yavaş'ın aldığı 600.000 $'lık sahte senet hakkında açıklama yaptı.
"Mansur Yavaş'ın daha önceden dostu olan, şimdi ise ihtilaflı olduğu kişi saygıdeğer bir iş adamı mıdır yoksa kriminal bir kişi midir Mansur Yavaş'ın iddia ettiği gibi? Bu kişi hakkındaki kararı bahsedilen konularda mahkemeler verecek." 
"İftira, tezgah gibi birtakım siyasi manipülasyonlar bizim siyasi yapımızın kapısından içeri giremez, tam tersine bunlarla mücadele eden bir kadroyuz."
""Kemal Kılıçdaroğlu 'sahte senet' konusunu açıklamakla sorumludur"
"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında kesinleşmiş mahkeme kararları olan bir kişiyi Ankara'nın önüne çıkaran kişi olarak sorumluluğu ilk olan kişidir "
"(Mansur Yavaş'ın iddialara yanıtı) Akılla, mantıkla, temiz bir Türkçeyle tutarlı bir şekilde cevap verilebilir. Kendine güveni olan bir siyasetçi bunu rahatlıkla ortaya koyabilir. Bunun yerine birtakım çirkin cümlelere başvurmanın bir alemi yoktur. Onun sadece örtbas etme faaliyeti olduğu açıktır."
"Mansur Yavaş, 600.000 doları neyin karşılında hak etmiştir"
"Hiçbir şeye cevap vermeden mağdur edildiğini iddia etmek, basit bir kurnazlıktan başka bir şey değil."
PAYLAŞ
GÖNDER
×