Kcetaş'ın yeni yönetim kurulu başkanı belli oldu

Kcetaş'ın yeni yönetim kurulu başkanı belli oldu
Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. (KCETAŞ), 90'ıncı olağan genel kurulunu yaptı.
Kayseri ve Civarı Elektrik T.A.Ş. (KCETAŞ), 90'ıncı olağan genel kurulunu yaptı. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, genel kurulda yönetim kuruluna girerek, yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlendi ve şirketin Kayseri'nin gurur kaynağı olmaya devam edeceğini belirtti. Başkan Büyükkılıç ile birlikte şirketin daha verimli çalışması amacıyla yönetim kurulu üye sayısı da 7'den beşe düşürüldü. Başkan Büyükkılıç, genel kurulun hemen ardından KCETAŞ ve KEPSAŞ yönetim kurulu ile bir toplantı yaptı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, KCETAŞ'ın olağan genel kuruluna katıldı. Genel kurulu açan Genel Müdür Hidayet Atasoy, 90'ıncı olağan genel kurulu yapmış olmanın önemini vurgulayarak, bölgede böyle bir şirketin bulunmadığını belirtti. Atasoy, 2018 yılında da Bakanlığın verilerine göre KCETAŞ'ın pek çok faktörde en başarılı şirket olduğunu kaydetti.
YÖNETİM KURULUNDA ÜYE SAYISI DÜŞÜRÜLDÜ
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte KCETAŞ'ın yönetim kurulu üyeliğinde sayısal değişiklik de oldu. Yönetim kurulu üyesi sayısı genel kurul üyelerinin oylarıyla yediden beşe düşürüldü. KCETAŞ'ın yönetim kurulu üyeleri Başkan Memduh Büyükkılıç'ın yanı sıra Sema Cıngıllıoğlu, Hidayet Atasoy, Kerim Erengül ve Hüseyin Beyhan'dan oluştu.
Genel kurulda üyelere hitap eden Başkan Memduh Büyükkılıç, genel kurulun hayırlı olması dileklerinde bulundu. KCETAŞ'ın Kayseri'nin prestijli bir şirketi olduğunu ve bu şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü vurgulayan Büyükkılıç, "KCETAŞ, kendi ölçeğindeki şirketler arasındaki karşılaştırmalarda gurur kaynağımız olarak yer alıyor. Bu hale gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Uyum içindeki çalışmalar bundan sonra da artarak devam edecek" diye konuştu.
Büyükşehir Belediye Başkanı ve KCETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Büyükkılıç, genel kurul sonrası KCETAŞ ve KEPSAŞ yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı yaptı. - KAYSERİ
PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri'de Özel kursa gitmedi, ailesinin işlettiği lokantada çalıştı, LGS'de Türkiye 1'incisi oldu Kayseri'de İncesu Marina açıldı Kayseri'de 7,5 milyon yıllık kaplumbağa ve fil dişi fosiline kuyumcu titizliği Evde izolasyonu delene ceza İkinci el araç satışında yapılan yeni düzenlemeler Resmi Gazete'de yayınlandı Kayseri Valiliği Açıkladı, 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkması kısıtlandı Polis, dur ihtarına uymayana ateş açabilir mi? 20 TL'ye internet paketi almak istedi, 26 bin lira dolandırıldı Altı şehirde daha 65 yaş üstüne virüs kısıtlaması Sağlık Bakanı Koca: 14 Ağustos Koronavirüs Vaka Sonuçlarını Açıkladı Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Yol haritamız hazır Kayseri''de trafik kazası: 5 yaralı! Vakaların arttığı ilçede 600 kişi karantinada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki:"Güçlü ülke olursak Akdeniz'de haklarımızı savunabiliriz" Talas'ta 200 dekar alana ekilen nohudun hasadı yapıldı Başkan Büyükkılıç il pandemi kurulu toplantısına katıldı Melikgazi 'Buluşma Noktası' fikir yarışması başladı Kocasinanlı kadınlar meslek sahibi oluyor Vali Günaydın'dan Muhtarlara Pandemi Mesajı Kayseri'de üzerinden toz esrar çıkan şahıs gözaltına alındı Erciyes Anadolu Holding ile Kayserispor sponsorluk yeniledi Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İlk cevabı aldılar' demişti... İşte perde arkası Kayseri'de balkonda çıkan yangında dumandan zehirlenen 2 kişi tedavi altına alındı Bu ilde nişan, sünnet, kına ve sokak düğünleri yasaklandı Bu ilde 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkması kısıtlandı
×