Reklamı Kapat

KAYSERİSPOR’DA İSTİFA ÇAĞRISI!

KAYSERİSPOR’DA İSTİFA ÇAĞRISI!
Kayserispor Kapalı Kale Taraftar Grubu, maç sonu yazılı bir açıklama yayınlayarak başarısızlığın faturasını sportif direktör Murat Duman'a kesti.

Trenyol Süper Ligin 33. Haftasında Kayserispor, Trabzonspor''a 2-1 mağlup olarak 37 puanda kaldı.

Düşme hattına her geçen hafta biraz daha fazla yaklaşarak taraftarını endişeye sevk eden Sarı Kırmızılı takım stresli günler yaşıyor.

Üst üste alınan başarısızlığın sonrasında Kapalı Kale Taraftar Grubu, sportif direktör Murat Duman''ın istifasını istedi. Yazılı bir açıklama ile başarısızlığın nedenleri maddeler halinde sıralandı. Başarısızlıkta özellikle yapılan transferlere dikkat çekilirken, ''Kayserispor''umuz yanlış oyuncu transferleri, plansız gönderilen oyuncu gruplarından ve sürekli üstüne koyarak devam eden geçmiş borç yükünden ötürü son 4 sezondur yaşamış olduğu sorunlar kronikleşmiş her defasında çözüm tedavi yerine günü kurtaran adımlar ile neticelenmiştir. Peki nedir bu kronikleşmiş sorunların en önemlisi tek tek sıralayalım; 1-) Siz değerli taraftarlarımızın da sahada gördüğü üzere yapılan yanlış kadro planlaması, eksik bölgelere yapılan hatalı ve yanlış transferler, seçilen oyuncu grubunun hazır olmayışı ve sayabileceğimiz onlarca kusurlu transfer silsilesi. 2-) Oyuncu grubumuzun saha içinde ve dışında her geçen gün Kayserispor ruhundan kopmuş gibi hissettirmeleri ki buna en büyük örnek hakem kararlarında aleyimize çalınan VAR kararları dahil hiç bir duruma reaksiyon vermemeleridir! Netice itibariyle, yukarda sıraladığımız unsurlardan en önemlisi olan, heleki kulübümüzün kaybedecek tek bir kuruşunun dahi olmadığı dönemlerde kronikleşmiş yanlış transfer politikasının ve başarısızlığının tekrardan altını kalın ifadeler ile çiziyor bu transfer politikasının sorumlusu olan kulüp sportif direktörünün derhal istifasını;
Yani kısaca kelle istiyoruz''
ifadeleri kullanıldı. 

Yönetimin bu sert açıklamaya nasıl bir tavır takınacağı merak ediliyor. 

PAYLAŞ
GÖNDER
×