Reklamı Kapat

Kayserispor ve Scisports iş birliği yaptı

Kayserispor ve Scisports iş birliği yaptı
Hes Kablo Kayserispor ve SciSports arasında Scouting&Data Analiz işbirliği anlaşması imzalandı.
Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor ile SciSports, data analiz, scouting ve oyuncu tarama faaliyetlerini geliştirmek adına güçlerini birleştirdi. Bu anlaşma çerçevesinde Sarı-Kırmızılı kulüp, SciSkill oyuncu ve performans indeksi başta olmak üzere birçok verilerle donatılmış oyuncu bilgisine sahip olacak. Anlaşma çerçevesinde elde edilecek veriler ile Sarı-Kırmızılı takım, transfer politikasına uygun oyuncuları daha doğru bir şekilde bulmaya odaklanmak için birçok yöntem kullanabilecek; oyuncu araştırma ve saptama süreçleri daha organize ve etkin hale gelecek.
İlk kulüp olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Kayserispor Futbol Direktörü Ali Naibi, "Scouting ve oyuncu arama faaliyetleri için kullanacağımız SciSports Platformu bizim için bir hayli öneme sahip olacak. Günümüz futbolunda scouting çalışmaları yaparken tüm dünyadaki oyuncuları detaylı inceleyebileceğiniz bir veri tabanına sahip olmak, video analizin yanında, bu veriler ile data analizi yapmak, en doğru kararları vermek adına büyük önem teşkil ediyor. Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı'nın destekleriyle, Kayserispor olarak Süper Ligde SciSports ile anlaşma imzalayan ilk kulüp olmamız bizim için ayrıca mutluluk verici bir durum" dedi.
 
İHA
PAYLAŞ
GÖNDER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 6 KIRSAL BÖLGEYE YOL YAPIYOR TUNCELİ’DEN ACI HABER: Eren-7 OPERASYONUNDA JANDARMA UZMAN ÇAVUŞ ŞEHİT OLDU… PİYASALAR HAREKETLENDİ… Kayseri’den kiraladıkları minibüsle CHP yürüyüşüne saldırı planı davasında yeni gelişme Kapasitelerini dolduran galeriler ayda 5 araç satamıyor. BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, İNGİLİZ MÜSTEŞARI KONUK ETTİ Kayseri İl Jandarma Komutanlığı, 11 Hırsızlık Olayını Aydınlattı ARAÇ SAHİPLERİNE KÖTÜ HABER… BU GECE POMPAYA YANSIYACAK Kayseri’de feci ölüm! ATV'nin altında kaldı KAYSERİDE POLİS UYUŞTURUCU TACİRİNE OPERASYON YAPTI BÖLGEYE EKİPLER SEVK EDİLDİ —— SARIOĞLAN ESKİ BELEDİYE BAŞKANI TARTIŞTIĞI KİŞİYİ VURDU KAYSERİ OSB’DE GEÇİCİ YÖNETİM GÖREVİ TESLİM ALDI ORUÇREİS KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ UZLAŞMA GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI KAYSERİSPOR - ALANYASPOR’DAN TARİHİ FARK YEDİ! 6 - 3 Talep MHP’den Geldi Çıkma İhtimali Çok Yüksek! KAYSERİ’DE ANNE VE BABASI ÖLDÜRÜLEN GENÇTEN ŞOK İFADELER! 2 Kişinin Ölümüne Sebep Olan Sanığın Cezası Belli Oldu. KAYSERİ’DE SEYYAR SATICI BIÇAKLA EYLEM YAPTI MOTORİNE BİR HAFTA İÇERİSİNDE İKİNCİ KEZ ZAM GELDİ POMPAYA YANSIYACAK KAYSERİ OSB’NİN YENİ BAŞKANI VE YÖNETİMİ BELLİ OLDU KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 30 BÜYÜKŞEHİR’İ GEÇEREK BİRİNCİ OLDU BAKAN GÜL: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN KAYSERİ’YE ÖZEL İLGİSİ VAR KAYSERİDE KONTROLÜNÜ KAYBEDEN OTOMOBİL TRAMVAY YOLUNA UÇTU
×