Reklamı Kapat

KAYSERİ’DEN ADAM VURMAYA GİTTİ!

KAYSERİ’DEN ADAM VURMAYA GİTTİ!
Kırşehir'de meydana gelen bir silahlı saldırıda F.M. adlı kişi yaralandı. Saldırgan ise ifadesinde husumetlisini vurmak için Kayseri'den kente geldiğini ve karanlıkta yanlış kişiyi vurduğunu söyledi.

Kayseri''den arkadaşı A.K. ile Kırşehir''e gelen E.K., telefonda tartıştığı husumetlisi yerine benzettiği F.M.''yi pompalı tüfekle vurdu.

 F.M. yaralanırken, yakalanan 2 şüpheliden E.K. tutuklandı.

Kayseri''de oturan E.K. ile Kırşehir''de yaşayan husumetlisi A.G., cep telefonunda tartıştı. Tartışmanın büyümesiyle Kırşehir''e gelen E.K. ile arkadaşı A.K., 15 Ekim''de saat 19.00 sıralarında Kayabaşı Mahallesi Hakkı Göçen Caddesi''nde A.G.''ye benzettikleri F.M.''yi pompalı tüfekle vurarak kaçtı. F.M. Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi''ne kaldırılırken, 2 şüphelinin Kayseri''ye gittiği belirlendi. Şüpheliler, adreslerine düzenlenen operasyon ile yakalanıp, Kırşehir''e getirildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden E.K. tutuklandı, diğeri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

"KARANLIKTI, FARK EDEMEDİM"

Zanlı ifadesinde, "A.G. ile bir husumetimiz bulunuyordu. Telefonda tartıştık, tartışma küfürleşmeye döndü. Bana ''Benim mekanım belli, gel dedi. Ben de arkadaşımla gittim. Adresini verdiği evin önüne gelince kapıyı çaldım. Kapıyı birisi açtı, karanlıktı, fark edemedim. Kapıyı açan kişiyi vurdum ve uzaklaştım, sonradan öğrendim. Tartıştığım kişiyi vurmak için oraya gittim, arkadaşının kapıyı açabileceğini bilmiyordum. Zaten karanlıktı, fark edemedim" dediği öğrenildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×