Reklamı Kapat

Kayseri'de Bıçakçılarda Kurban yoğunluğu sürüyor

Kayseri'de Bıçakçılarda Kurban yoğunluğu sürüyor
Kayseri'de Kurban Bayramı öncesinde bıçakçılarda yoğunluk devam etti.
Kayseri'de Kurban Bayramı öncesinde bıçakçılarda yoğunluk devam etti. Bayramda bıçakçılarda oluşan yoğunluk ile ilgili konuşan Bıçakçı Ahmet Tüfekçi, "Yoğunlaşma sürüyor ama yoğunlaşma istediğimiz seviyede değil" dedi.
Kurban Bayramının yaklaşmasıyla birlikte vatandaşların en çok uğradıkları yerlerden biri olan bıçakçılarda geçen hafta başlayan yoğunluk sürüyor. Yoğunlaşmanın başladığını ancak tam istedikleri seviyede olmadığını söyleyen bıçakçı Ahmet Tüfekçi, "Yoğunlaşma sürüyor ama istediğimiz seviyede değil. Son gün yoğunlaşma ne getirir bilemiyorum. Şu anda iş o kadar yoğun değil. Bıçak bilemede fiyatında çok bir artış yok. Geçen sene bıçağın tanesini 3,5 TL'ye bileme yapıyorduk. Bu sene 4 TL'ye bileme yapıyoruz. Yani 50 kuruşluk bir zam geldi. Satırları bilemesinin tane başına fiyatını 6 TL'ye yapıyorduk. Bu senede 7,5 TL'ye bileme yapıyoruz. Yani bileme fiyatında büyük oranda bir artış yok. Normal bıçaklarımızın fiyatlarında biraz artış var. Onun nedeni de bizim yaptığımız bıçakları yerli, çeliği kaliteli ve çubuk çelik bıçaklar olması. Normal bir bıçağın fiyatı 50 TL ile 70 TL arasında değişiyor. Satır fiyatlarımızda 50 TL ile 120 TL arasında değişiyor. Kasapların kullandığı et makine aynalarını satıyoruz. Bunların takım fiyatları da 130 TL'ye satılıyor. Vatandaşları bıçaklarını önce getirsinler. Son güne bıraktıkları zaman bizler de rahat çalışamıyoruz. Onlarda önce getirirler ise bıçakları daha güzel bilenir. Bütün vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum" dedi. 
 
İHA
PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri’nin vaka tablosu ile ilgili korkutan açıklama Kayseri'de 49 bin 521 kurban kesildi Kayserispor yeni sezonda kombine bilet satışı yapmayacak Kayseri'de Otobüste genç kıza tacize hapis cazası! Avrupa, Amerika ve Afrikalı 250 sporcu Kayseri'yi dünyaya tanıttı Kayseri’de 2. kattan düşen genç hayatını kaybetti Kayseri Şeker'den Bünyan'a 10 milyon 150 bin TL'lik yatırım Hıdrellez Yolundaki çalışmalar tamamlandı Kocasinan Belediyesi'nden en yüksek kapasiteye sahip asfalt plenti Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Altıntop: "Feraha çıkmak için aşı olun" Arkadaşının evine havalandırma boşluğundan girerken sıkışıp ölen Mehmet, toprağa verildi BÜYÜKKILIÇ’TAN DUA ALACAK BİR PROJE DAHA: HOSPİCE Kayseri'de Viyadük kenarına park edilen otomobil 200 metre aşağıya yuvarlandı ERCİYES'TEKİ ÇADIR KAMPTA YOĞUNLUK Kayseri'de bir kişi kulübe yaptırdığı bahçede ölü bulundu Kayseri'de Çaldığı araç ile hırsızlık yapan şahıs yakalandı Kayseri'de evinin bahçesinde uyuyan çocuk az daha otomobilin altında kalıyordu BAYRAM DÖNÜŞÜ OTOGARDA YOĞUNLUK Arkadaşının evine havalandırma boşluğundan girmek isteyen genç, sıkıştığı yerde öldü Kayseri'de sürüye dalan otomobilin sürücüsü yaralandı, 13 koyun telef oldu Suriye’de Türk askeri konvoyuna saldırı! Şehit ve yaralılarımız var Kayserispor yönetimi görev dağılımı yaptı 61 yaşında paraşütle uçtu, "Biraz bir şeyler olsun" diyerek pilottan heyecan istedi Kayseri'de Vatandaşların müdahalesi bin 200 ağacı kurtardı İki otomobil çarpıştı: 3 yaralı
×