Reklamı Kapat

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİNDEN ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI İÇİN YENİ PROJE

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİNDEN ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI İÇİN YENİ PROJE
Kayseri Şehir Hastanesi'nde oluşturulan "Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakınları Destek Birimi" hizmet vermeye başladı.

Kayseri Şehir Hastanesi''nde bulunan bir odada hizmet vermeye başlayacak destek biriminin açılışına katılan AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, burada Türkiye''ye örnek olacak bir hizmetin hayata geçirildiğini söyledi.

Şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınlarının hastanede tedavileri söz konusu olduğunda nasıl vatanın savunmasında en önde iseler, burada da bu hizmetlerden yararlanmada en önde olacaklarını belirten Yıldız, emeği geçenlere teşekkür etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz da memnuniyetini dile getirerek, emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Emin Silay ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhami Çelik ise hizmetin hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından destek birimi hizmete alındı.

Son dakika! Kayseri Şehir Hastanesi''nde Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakınları Destek Birimi kuruldu
Son dakika! Kayseri Şehir Hastanesi''nde Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakınları Destek Birimi kuruldu
PAYLAŞ
GÖNDER
DOKTORLAR GÖZLERİNE İNANAMADI… KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİNDE AMELİYAT OLAN HASTA ŞOK ETTİ! KAYSERİ’DE ASAYİŞTEN SİYASETE, SPORDAN KÜLTÜRE NELER YAŞANDI? VATANDAŞ YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR BAŞHEKİM YARD. UZ. DR.ÖNDER KURK: 2021'DE 1 MİLYON 785 BİN 59 KİŞİYE SAĞLIK HİZMETİ VERİLDİ… PANDEMİ ÖDÜLLERİNDE YILIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BELLİ OLDU KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİNDEN ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI İÇİN YENİ PROJE KAYSERİ’DE BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ KORONAYA YENİK DÜŞTÜ! Kumsmall AVM’den Turkovac Aşıya Destek Çağrısı TİKTOK FENOMENİ CANLI YAYINDA ZEHİR İÇEREK İNTİHAR ETTİ! HASTANEDE AŞI SKANDALI!!! BU CİHAZ KAYSERİ’DE İLK, TÜMÖRE NOKTA ATIŞI YAPIYOR… DOKULARI KORUYOR RİSKLİ GRUPTAKİ 2 ARKADAŞ ANKARA’DAN KAYSERİ’YE GELİRKEN OTOBÜSTE YAKALANDI TURKOVAC aşısı faz-3 çalışmaları için Kayseri’de gönüllüler bekleniyor PANDEMİDEN EN ÇOK KİMLER ETKİLENDİ? CEVAP KAYSERİ’DEN GELDİ Kayseri Şehir Hastanesi'ne Sevk Edildi Koronaya yakalanan 5 yaşındaki Emir bir haftadır Kayseri Şehir Hastanesi'nde tedavi görüyor APAR TOPAR HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ Vakalardaki Tehlikeli Artış Endişelendiriyor! Kayseri'de yoğun bakımda aşı çağrısı yapan Kovid-19 hastası imamın cenazesi defnedildi Kayseri En Çok Vaka Artışının Olduğu İlk 10 İl İçerisinde Günlük Covid-19 vaka sayısı açıklandı Bakan Koca vaka yoğunluğu en çok artan illeri açıkladı VAKA SAYILARI 30 BİNDEN AŞAĞI DÜŞMÜYOR Cırgalan’a Yeni Aile Sağlığı Merkezi Kayseri’de LPG tüpü patladı: 1 ölü, 2 yaralı
×