Reklamı Kapat

KAYSERİ İMKB ORTAOKULU TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇIKARDI!

KAYSERİ İMKB ORTAOKULU TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇIKARDI!
Geleneksel Türk Okçuluğu Federasyonu’nun Samsun'da düzenlediği 100.yıl Türkiye Şampiyonasında, Yıldız kızlar Türkiye Şampiyonu Kayseri 75. Yıl Borsa İstanbul Ortaokulu ögrencisi Zeynep KAAN oldu..

TÜRKİYE Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu (TGTOF) tarafından düzenlenen ‘Yıldızlar ve Gençler 100’üncü Yıl Salon Türkiye Şampiyonası’, ‘Kızlar’ ve ‘Erkekler’ kategorilerinde Samsun’da yapıldı.

Samsun’da 3 gün süren ''Yıldızlar ve Gençler 100’üncü Yıl Salon Türkiye Şampiyonası’nda 445 sporcunun katılımıyla start aldı.‘MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İÇİN BAZ ALINIYOR’
Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu İl Temsilcisi Recep Şengül, şampiyonayla ilgili bilgi vererek, “Türkiye Yıldızlar 100’üncü Yıl Salon Şampiyonası, bugün açılışla başladı. Dün resmi antrenman açılışlarımız oldu.
Şu anda 65 ilden kayıt var. Yıldız erkeklerde 153, yıldız kızlarda 124, genç kadınlarda 88 ve genç erkeklerde de 80 sporcu yarışmalara katıldı.
Ayrıca federasyonumuz bu tür Türkiye yarışlarını ‘Milli Takım’ seçmesi için de baz alıyor. Çocukların burada yaptıkları puanlar ve dereceler, onların Milli Takım seçmelerine katılmalarına da yardımcı oluyor” dedi. 
100.yıl Türkiye Şampiyonasında YILDIZ kızlar TÜRKİYE ŞAMPİYONU 75. Yıl Borsa İstanbul Ortaokulu ögrencisi Zeynep KAAN oldu.

 

PAYLAŞ
GÖNDER
×