Reklamı Kapat

KAYFED SEÇİMİNİ YAPTI! BAŞKAN TEMEL GÜVEN TAZELEDİ

KAYFED SEÇİMİNİ YAPTI! BAŞKAN TEMEL GÜVEN TAZELEDİ
KAYFED 3. olağan seçimlerini gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Muhammed Ali Temel yeniden Başkan seçilerek güven tazeledi.

Yurt içi ve Yurt dışında yaşayan Kayserililerin çatı kuruluşu olan, Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu''nun 3''üncü Olağan Genel Kurulu İstanbul''da gerçekleştirildi.

Genel Kurulda Genel Başkanlığa Muhammed Ali TEMEL oy birliği ile yeniden seçildi.

Genel Kurul''da açıklamalarda bulunan Başkan TEMEL, kendisini bir kez daha genel başkanlık görevine layık gördükleri için delegelere teşekkür ederek, Yönetim Kuruluna ve Disiplin Kuruluna seçilen tüm arkadaşlarını kutladı.

Genel Kurulu alınlarının akıyla, Federasyona yaraşır bir şekilde tamamladıklarını dile getiren Başkan Temel "Üstlendiğim tarihi ve zor görevi onurla, gururla, heyecanla ve inançla yerine getirmeye devam edeceğim. Anadolu mayasının en güzel vücut bulmuş halidir. Kayserili.
Tarih boyunca mayalanan kardeşlik ruhuyla, Kayseri aşkıyla Türk milletinin özü olan ve her Kayserili için önemsenen milli ve yerel değerlerin yüceltilmesi, güçlendirilmesi, benimsenmesi ve tanıtılmasına katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.
Ayrıca eğitim gören maddi açıdan yetersiz kalan üniversite öğrencilerimize burs desteği sağlamaya devam ederek burs sayısının artmasına yönelik çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bütün bunlar yükümüzü ağırlaştırıyor ama motivasyonunuzu çoğaltıyor.

Rabbim yolumuzu açık etsin, bizi sizlere ve hemşerilerimize mahcup etmesin. Yüce mevla bu ağır sorumluluğun gereğini yapma kudretini hepimize nasip eylesin" diyerek sözlerini tamamladı.

PAYLAŞ
GÖNDER
×