Reklamı Kapat

KARAYEL’DEN YOĞUN KAYSERİ ZİYARETLERİ

KARAYEL’DEN YOĞUN KAYSERİ ZİYARETLERİ
Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Kayseri’de bir dizi yoğun ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Parti Kayseri Milletvekili, Türkiye Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Başkanı Dr. İsmail Emrah Karayel, AK Parti il yönetim kurulu üyeleri Birol Düşüktaş ve Emre Cıngıllıoğlu ile birlikte, vefat eden İl yönetim kurulu üyesi Adem Özbek’in ailesine ve babasını Hakk’a uğurlayan İlim Yayma Cemiyeti Kayseri Şube Başkanı Oğuz Memiş''e taziye ziyaretlerinde bulunarak,
Merhumlara Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diledikten sonra bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Tomarza ilçesine geçti.

Karayel; Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin''i, Tomarza Ziraat Odası Başkanı Sami Nalbant''ı ziyaretleri akabinde
yeniden Tomarza Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı olarak seçilen Yaşar Polat''a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ardından sırasıyla Tomarza Belediye Başkanlığı öncülüğünde 250 kişinin istihdam edileceği Tomarza ilçesine kazandırılan tekstil fabrikası alanında ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Tomarza ilçesine kazandırılan Kapalı Spor Salonu, Sentetik Futbol sahasında,
Tomarza Belediyemiz tarafından yapımı devam eden Kabak çekirdeği kavurma, tuzlama ve paketleme tesisinde incelemelerde bulunmuştur.

Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Emrah Karayel, Çetin kış şartlarında Tomarza ilçesinde merkez ve kırsal mahallelerinde vatandaşların rahat bir şekilde günlük hayatına devam etmesi için kar küreme ve tuzlama çalışmalarını gece gündüz demeden aralıksız sürdüren belediye personelini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilemiştir.

Tomarza Yaşar Karayel Devlet Hastanesi''nde tedavi görmekte olan hasta ve yakınlarını ziyaret eden Karayel, geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve Sağlık çalışanlarına da görevlerinde muvaffakiyetler diledi.

Hastane ziyaretinden sonra Tomarza ilçesinde yakınları vefat eden ailelere taziye ziyaretlerinde bulunarak başsağlığı dileklerini ileten Karayel daha sonra
2023 seçimleri yolunda ilk günkü aşkla çalışmalarını sürdüren AK Parti Tomarza İlçe Başkanlığına geçerek ilçe yönetimi ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×