Reklamı Kapat

İSTİKBAL’DEN IRAK’A 12. MAĞAZA!

İSTİKBAL’DEN IRAK’A 12. MAĞAZA!
Erciyes Anadolu Holding’in mobilya sektöründeki lider markası İstikbal Mobilya, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da pazar payını arttırarak yeni yatırımlarla büyümeye ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

İstikbal‘in son yatırım rotası bu kez Irak oldu. Kesnezan bölgesinde açılan konsept mağaza açılışına mağaza sahibi Dler Haji, İstikbal İhracat Müdürü Hülya Bal, İstikbal yöneticileri ve bölge halkı katıldı.
Erbil’e bağlı Kesnezan’ın prestijli bölgesinde, toplamda 1.160m2 büyüklüğünde 2 katlı mağazanın açılışında konuşma yapan İstikbal İhracat Müdürü Hülya Bal, “İstikbal olarak 65 yıllık köklü bir geçmişi olan markamızla Dünya’nın ilk 5 mobilya markası arasında yer almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazamızın markamıza, müşterilerimize ve yatırımcımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.” dedi.
Yurtdışındaki mağaza zincirine 175. Mağazayı kazandıran İstikbal, bu sayede Irak’taki 12. Mağazasını açmış oldu. 57 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla konforlu ve kaliteli mobilyayı dünyaya sunan İstikbal; 2023’te büyümeye ve ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamaya devam edecek.

PAYLAŞ
GÖNDER
×