İşte bu yüzden Kayseri’de futbolcu yetişmiyor!

İşte bu yüzden Kayseri’de futbolcu yetişmiyor!
Kayseri 1. Amatör Küme ekiplerinden Kayseri Meysuspor antrenörü Halit Kurt'un soyunma odasında çocukları dövdüğü görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.
Sosyal medyaya düşen skandal görüntüler büyük bir rezaleti gözler önüne serdi.
Amatör küme takımlarından Kayseri Meysuspor'da teknik direktör Halit Kurt'un oyuncularına küfür edip tokat attığı video ortaya çıktı. 
ŞİDDET VAR, KÜFÜR VAR
Altyapıya yatırım, genç oyunculara daha çok şans verilmesi gibi konuların tartışıldığı günlerde ortaya çıkan bu video adeta skandal etkisi yarattı.
Kayseri 1. Amatör Küme ekiplerinden Kayseri Meysuspor'un hocası Halit Kurt, oyuncularına sinirlenip soyunma odasında tek tek tokatladı. Sosyal medyada düşen videoda Kurt'un çocuklara küfürler savurduğu da duyuluyor.
2008 yılından beri TFF'ye kayıtlı antrenör olan Halit Kurt için, federasyonun nasıl bir karar alacağı merak konusu.
 
PAYLAŞ
GÖNDER
Resmi okullardaki yüz yüze telafi eğitim takvimi açıklandı TALAS'TA 7/24 KÜTÜPHANE İÇİN PROTOKOL İMZALANDI Kayseri'de müzeler kapılarını yeniden açtı Kayseri Üniversitesi, Online Üniversite Tercih Fuarına Katıldı İl Milli Eğitim Müdürlüğü yardımlarını her ilçeye ulaştırıyor Kayseri'de 82 yıllık tarihi okul sınavla öğrenci alacak Başkan Büyükkılıç,Engelsiz Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulundu Hatice Kübra Uzun Online Kata Şampiyonasında birinci oldu Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Özer:"Organik çocuklar yetiştirmeliyiz"dedi Özledikleri öğrencileri için okulda "hobi bahçesi" oluşturdular Öğrenci, öğretmeninin şifresini ele geçirip notlarını yükseltip mezun oldu KAYSERİ, İKİNCİ BİLİM SANAT MERKEZİ’NE KAVUŞUYOR Midi Masa Tenisi Masaları ve kitapları sporculara dağıtıldı Bursluluk sınavı Eylül'de yapılacak Türkiye'nin eve kapandığı son 2 ayda en çok kitap alan şehirler belli oldu Prof. Dr. Sibel Silici:'Ekolojik dengenin odağındaki hayvan: Bal arısı'dedi Kayseri Üniversitesi Rektörü, Online Düzenlenen “Rektörler Paneline” Katıldı MELİKGAZİ’DE 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI Uzaktan eğitim sürecinde de ortak değerleri aktarmaya devam ediyorlar Kayseri'de 19 Mayıs kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtına çelenk bırakıldı MEB, liselerde sınıf geçme kriterlerini belirledi MELİKGAZİ’DEN MÜZELER HAFTASI’NDA “2 MÜZE MÜJDESİ” MELİKGAZİ’NİN PATİ OYUN PARKI HAYATA GEÇİYOR Kayseri'de Karate sporcuları video konferans ile bir araya geldi Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Karamustafa, Ege Üniversitesi öğrencileri ile buluştu
×