Reklamı Kapat

İHRAÇ İŞLEMİ GERÇEKLEŞECEK Mİ?

İHRAÇ İŞLEMİ GERÇEKLEŞECEK Mİ?
Katıldığı programda “Açıklanan rakamların üzerinde enflasyon oranları var” diyen MHP milletvekili Mustafa Baki Ersoy ile ilgili MHP’den açıklama geldi. Açıklamada, “TEDBİRLİ olarak, Parti üyeliğinden “KESİN ÇIKARMA CEZASI” ile tecziyesi için Merkez Disiplin Kurulumuza sevk edilmiş olup, parti üyesi hakkında disiplin işlemleri başlatılmıştır” denildi.

MHP’den yapılan açıklamada “Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy,tüzüğümüzün 78. maddesinin 4-c, 4-e, 4-i bentleri ve 81. maddesi uyarınca tedbirli olarak parti üyeliğinden kesin çıkarma cezası ile tecziyesi için Merkez Disiplin Kurulumuza sevk edilmiş olup, parti üyesi hakkında disiplin işlemleri başlatılmıştır” denildi.

İŞLEM BAŞLATILDI

MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, tedbirli olarak Disiplin Kurulu’na sevk edilmişti. MHP’den bugün yapılan açıklamada “Halen Kayseri İli Kocasinan İlçesi teşkilatına kayıtlı partimiz üyesi ve Kayseri Milletvekili olan Mustafa Baki Ersoy, Tüzüğümüzün 78. maddesinin 4-c, 4-e, 4-i bentleri ve 81.maddesi uyarınca TEDBİRLİ olarak, Parti üyeliğinden “KESİN ÇIKARMA CEZASI” ile tecziyesi için Merkez Disiplin Kurulumuza sevk edilmiş olup, parti üyesi hakkında disiplin işlemleri başlatılmıştır” denildi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×