Reklamı Kapat

İçişleri Bakanlığı kısıtlama konusunda son noktayı koydu İşte Yasaklı Saatler

İçişleri Bakanlığı kısıtlama konusunda son noktayı koydu İşte Yasaklı Saatler
İçişleri Bakanlığı: Bazı basın yayın kuruluşlarımızda sokağa çıkma kısıtlamasının bu akşam saat 20.00'de başladığı yönünde haberler mevcuttur.
İçişleri Bakanlığı: Bazı basın yayın kuruluşlarımızda sokağa çıkma kısıtlamasının bu akşam saat 20.00'de başladığı yönünde haberler mevcuttur.
Sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili ilk uygulama genelgede de belirtildiği gibi 21 Kasım Cumartesi günü saat 20:00'den 22 Kasım Pazar günü saat 10:00 a kadar, 22 Kasım Pazar günü saat 20:00'den 23 Kasım Pazartesi 05:00 saatine kadar olacaktır. Genelgemizde diğer belirtilen tedbirler ise restoran, lokanta, pastane, kafe, kafeterya yerlerinin paket servis ve gel al şeklindeki hizmetleri ile diğer hususlar bu akşam 20.00'de yürürlüğe girmiştir.
PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri'de polisten kaçan ehliyetsiz sürücüye 7 bin TL ceza Kayseri'de Tartıştığı oğlunu bıçakladı Kayseri'de İsrail protestosu 17 Mayıs'tan sonra yasakların hangileri kalkacak belli oldu TRAFİK SİGORTASINA YENİ DÜZENLEME YOLDA! Kayseri'de Aracın içinde tüfekle vurulan şahıs yaralandı Kayseri'de Polisin 'dur' ihtarına uymayan 3 kişi, kovalamacayla yakalandı Kayseri'de binlerce kişi Filistin'e destek için toplandı Kayseri'de Yol verme meselesinden çıktığı iddia edilen silahlı kavgada baba ve 2 oğlu yaralandı Kayseri'de İftara gelmeyince kaybolduğunu fark ettiler Kuzey Irak'tan acı haber Kayseri'de 'Dur' ihtarına uymayıp, polislerin üzerine otomobil süren 4 kişiden 2'si yakalandı Kayseri'de Eski karısının arkadaşını bıçakla yaralayan zanlı yakalandı Kayseri'de 21 yaşındaki genç hayatına son verdi Kayseri'de İş yerinde çıkan yangın hasara neden oldu Kayseri'de Çoban köpeklerinin eş zamanlı zehirlendiği iddiası Kayseri'de Ağaca çarptıktan sonra devrilen otomobilin sürücüsü yaralandı Normal hayatımıza ne zaman döneceğiz? Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı Kısıtlamada en kritik gün geldi: Hepsi kapanıyor! Kayseri'de Bekçilerden kaçarken aracı hurdaya çevirdi Kayseri'de zincirleme trafik kazası: Yaralılar Var. Kayseri Valiliği Açıkladı: Çalışma İzni Görev Belgesi süreleri uzatıldı Kayseri emniyetinin aldığı tedbirler trafik kazalarını azalttı Seyahat izni alabilmek için çatıya çıktı Kayseri'de 'Elim kaşınıyor' tehdidi pahalıya mal oldu
×