Reklamı Kapat

HEDEF, DAHA YEŞİL BİR MELİKGAZİ

HEDEF, DAHA YEŞİL BİR MELİKGAZİ
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Melikgazi Belediyesi fidanlığını ziyaret ederek Yalova, Bursa ve Adapazarı’ndan alınan fidanları inceledi.

Daha yeşil bir Melikgazi için çalışmalara başladıklarını ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, “Melikgazi Belediyemizin fidanlığını ziyaret ederek yakın zaman önce şehir dışından aldığımız ağaçları inceledik. 2020 yılında Melikgazi’mize altın yılını yaşatarak büyük bir ağaçlandırma yapacağız. Yalova, Bursa ve Adapazarı’nda inceleme ve çalışma yaparak farklı türde 13 bin civarında ağacı almıştık. Özellikle yeni çınar ve ıhlamur gibi 20-25 yaşında ağaçlar aldık. Bunları yakında toprakla buluşturacağız ve Melikgazi’miz daha da yeşillenecek.” dedi.

“Melikgazi’de elimizden geldiğince ağaçlandırmadık yer bırakmayacağız.” diyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu şunları söyledi:
“Vatandaşlarımızdan da bu konuda destek ve duyarlılık bekliyoruz. Hem ağaçlandırma konusunda hem de sosyal sorumluluk konusunda birçok kişi ve kurumlarla ağaçlandırma çalışması yapacağız. Melikgazi’mizin yeşil olması temel hedefimiz. İnşallah bu konuda rekor kıracağız diye düşünüyorum. Hayırlı olsun.”

PAYLAŞ
GÖNDER
DOÇ. DR. AKSOY HASTANEMİZDE KORONAVİRÜSTEN YATAN GEBELERİMİZİN BİR DOZ AŞISI BİLE YOK Kayseri'de 2. kattan aşağı itilen kadın yaşam mücadelesini kaybetti TURKOVAC'ta işler yolunda; bin 100 gönüllüye uygulandı, yan etki görülmedi Kayseri’de Minibüsçü ilçe başkanına sopalı saldırı Kayseri'de Doğum sonrası koronavirüse yakalanan anne: Aşının önemini yatınca anladım Develi'de minibüs yoldan çıktı: 3 yaralı Kayseri'de Bina sakinleri kokudan rahatsız oldu, evde ceset bulundu Otomobil, üst geçidin beton ayağına çarptı; Berk öldü, 2 kişi yaralı En çok vaka artışı Kayseri’de oldu Hamilelere koronavirüs uyarısı! Son dönemde ölümleri arttı Kayseri’de Madde bağımlısı şahsın çatıdaki gezintisi faciayla bitti Kayseri'de İntihar girişiminde bulunan genç kızı polis ikna etti Uzm. Dr. Binnaz Çelik: Çocuk vaka sayısında ciddi bir artış görüyoruz Vaka sayılarında en çok artışın yaşandığı Kayseri'de başkan uyardı Kayseri’de yakıt almaya geldiler, çalışanları bıçakladılar Kayseri’de 2'nci kattaki pencereden düşen kadın ağır yaralandı Şehit eşi: "Dimdik ayaktayım, seni bekliyorum" En çok vaka artışı Kayseri'de Şehidin Var! Kayseri AK Partili Kayseri Milletvekili Koronavirüse yakalandı Kayseri'de 10 araç birbirine girdi: 8 yaralı Kayseri İl Sağlık Müdürü Benli: Kayseri pandemide 4. dalgayı yaşıyor 'VARYANTLARLA BİRLİKTE HASTANELERİMİZDE HASTA YOĞUNLUĞU ARTIYOR' Yerli aşı TURKOVAC'ın aşılanan 36 kişide herhangi bir yan etkisi görülmedi Kayseri’de Çalıştığı inşaatta zemine çakılan işçi ağır yaralandı
×