Reklamı Kapat

ERCİYES ANADOLU HOLDİNG’TEN CUMHURİYETİN 100. YILINA ÖZEL

ERCİYES ANADOLU HOLDİNG’TEN CUMHURİYETİN 100. YILINA ÖZEL
İnsanlığın ve ülkenin geleceği çocuklarla bir araya gelen Erciyes Anadolu Holding, 100 çocukla birlikte sürdürülebilirlik ve iklim değişikliği atölyeleri düzenledi. Bu özel etkinliğe Erciyes Anadolu Holding bünyesinde çalışan personellerin ilköğretim gören çocukları katıldı.

Erciyes Anadolu Holding, bu atölyeler aracılığıyla çocuklara doğanın bir parçası olduklarını göstermeyi, sürdürülebilirlik bilincinin aktarılması ve doğayı nasıl koruyacakları konusunda farkındalık aşılamayı amaçlıyor.
Atölyelerde, çocuklara sürdürülebilirlik ve iklim değişikliğinin dünya üzerindeki etkileri, gelecekte daha sürdürülebilir bir dünya için neler yapabilecekleri ile ilgili seminerler verildi. Etkinlik sonunda katılımcı çocuklara «İklim Elçisi» belgesi veren Holding, çocukların öğrendikleri bilgileri okullarında arkadaşlarına da anlatmalarını teşvik ediyor.
Düzenlenen programda çocuklar gruplar halinde dünyamızın geleceği için neler yapabilirim temalı atölye çalışması yaparken, veliler ise başka bir salonda çevre bilinci seminerinde bilgilerini tazelediler. Programın son oturumunda atölye çalışmasını tamamlayan çocuklar, dünyanın geleceği ile ilgili tavsiyelerini içeren sunumlarını yaptılar ve İklim Elçisi belgelerini aldılar.

PAYLAŞ
GÖNDER
×