Reklamı Kapat

DEVA PARTİSİ TALAS’TA YETKİYİ MURAT KURNAZ’A VERDİ

DEVA PARTİSİ TALAS’TA YETKİYİ  MURAT KURNAZ’A VERDİ
Deva Partisi Talas İlçe Başkanlığı’na kurucu ilçe başkanı olarak Murat Kurnaz’ı atadı. Kurnaz yetki belgesini İl Başkanı Metin Özkaya’dan teslim aldı.
Gerçekleştirilen törende Partililerin ve İlçe Başkanlarıda katılım sağlarken, Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Metin Özkaya konuşmada bulunarak şunları söyledi:
 
“Kurucu Başkan olarak atanan İlçe Başkanımız Murat Kurnaz, kısa sürede teşkilatlanma işlemlerini tamamlamak için çalışmalarına başlayacaktır. Kendisine ve Talas İlçemize hayırlı ve Talas’ın dertlerine DEVA olmasını dilerim”
Başkan Özkaya, Kayseri’deki ilçe başkanlarını da belirleyerek teşkilatlanmayı tamamlamış olacaklarını ifade ederek, “Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan liderliğinde çıktığımız bu yolda, insanı merkezine alan bir yaklaşımla, özgürlükçü ve insanları ötekileştirmeyen, aksine birleştiren bir düşünce ile hareket etmeye çalışmaktayız. Kayseri sadece bir kesimin değil herkesin şehri bizde bu şehir için canla başla elimizden gelenin en iyisini ortaya koyarak bu şehri ve gönülleri kazanacağımıza inanmaktayız.”
Yetki belgesi töreninde konuşan ve Deva Partisi Talas Kurucu İlçe Başkanı olarak Kurnaz, “Sayın İl başkanımızın tavsiyesi ve Genel Başkanımızın tensipleri ve genel merkezimizin almış olduğu karar gereği Deva Partisi Talas ilçemizin kurucu ilçe başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Başkanımızın da dediği gibi Talas’ın dertlerine Deva olmaya geliyoruz. Bugün aldığım yetki belgesi Talas’a ve Kayseri’ye hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

 

 

PAYLAŞ
GÖNDER
×