Reklamı Kapat

DANIŞMENTGAZİ’DE GERGİNLİK BÜYÜYOR! ARAÇLAR ATEŞE VERİLDİ

DANIŞMENTGAZİ’DE GERGİNLİK BÜYÜYOR! ARAÇLAR ATEŞE VERİLDİ
Kayseri'de 6 yaşındaki çocuğa istismar iddiası, sonrasında olaylar büyüyor., Yabancı uyruklu vatandaşların araçları ateşe verildi.

Melikgazi Danışmentgazi Mahallesi''nde yabancı uyruklu şahsın 6 yaşında bir çocuğu istismar ettiği iddiaları üzerine Kayseri''de halk ayaklandı. Mahallede olaylar büyürken, yabancı uyruklu şahısların araçları ateşe verildi.

Danışmentgazi Mahallesi''nde yabancı uyruklu şahsın bir çocuğu istismar ettiği iddiaları üzerine çıkan gerginlik büyüyor. Mahallede artan gerginlik sonrasında yabancı uyruklu şahısların araçları ateşe verildi.

Melikgazi ilçesine bağlı Danişmentgazi mahallesinde bulunan semt pazarında yabancı uyruklu bir vatandaşın 6 yaşında bir çocuğu taciz ettiği iddiaları üzerine vatandaşlar şahsı tuvalete kilitledi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Vatandaşlar yabancı uyruklu şahsın pazar yerinden dışarıya çıkmasını bekledi. Kalabalık her geçen dakika artarken, olay yerine çok sayıda polis ve çevik kuvvet ekibi sevk edildi. Polis ekipleri vatandaşları sakin olmaya davet ederken her geçen dakika gerginlik büyüdü. Polis ekipleri olay yerini terk etmeyen vatandaşa önce biber gazı, ardından toma ile müdahalede bulundu.

SON DAKİKA - Kayseri''de 6 yaşındaki çocuğa istismar iddiası - Olaylar Büyüyor, Araçlar Ateşe Verildi!

Olay yerinden ayrılmayan kalabalıkta gerginlik daha da büyüdü. Mahallede bulunan yabancı uyruklu vatandaşlara ait araçlara önce hasar verildi. Sonrasında da araçlar ve yabancı uyruklu vatandaşlara ait olan iş yerleri ateşe verildi. Mahallede gerginlik büyüyor.

PAYLAŞ
GÖNDER
×