Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Korona Mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Korona Mesajı
Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan yayınladığı video mesajda, "Müsterih olunuz. Devletimiz tüm kurumlarıyla görevinin başında, zaman mefhumu gözetmeksizin milletinin hizmetinde. Yeter ki kurallara, yönlendirmelere uyalım ve mutlaka evlerimizde kalmaya devam edelim." açıklamalarında bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları...
Devletimiz bütün kurum ve kuruluşlarıyla görevinin başındadır.
Özellikle Sağlık Bakanlığımız tüm personeliyle artık zaman kavramı kullanmadan çalışmaktadır.
Bundan dolayı şahsım, ailem, milletim adıma bütün sağlık personelimizi alkışlarımızla tebrik ediyoruz. Bu süreci onlarla beraber atlatacağımıza inanıyorum.
Sizden ricamız hükümet yönlendirmelerine uymanız.
Özellikle 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan kesinlikle sokağa çıkmamalı.
Doktorlarımızndan ve bilim kurulu üyelerimizden almış olduğumuz tavsiyelerle söylüyoruz.
Az sayıda da olsa ölenlerimize baktığımız zaman bunların hepsinin de bu yaş gruplarından olduğunu gördümüz zaman demek ki yapılan uyarılar doğrudur, yerindedir.
PAYLAŞ
GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan, sokağa çıkma kısıtlamasını iptal etti Türkiye'de son 24 saatte 926 kişi daha COVID-19'u atlattı İkinci dalga gelecek mi? Bakan Koca açıkladı Vaka sayıları açıklandı... İyileşen hasta sayısı 130 bini geçti Veriler açıklandı... Bugünkü vaka sayısı 800'ün altına düştü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den erken seçim açıklaması! Türkiye'de salgın ne zaman bitecek? Bakan Koca yanıtladı Sağlık Bakanı Koca :Vaka sayısında bugüne kadar ki en düşük sayı görüldü Seyahat izin belgesi zorunluluğu yürürlükten kaldırıldı Türkiye'nin 30 Mayıs Koronavirüs Vaka Sonuçları Sağlık Bakanı Koca:Test sayısı arttı, yeni vaka sayısı azaldı Çopuroğlu, "Siyasetle uğraşan insanların sahada olmak gibi bir hasreti olması gerekir" dedi Haftasonu Kayseri’de ve 15 İlde Sokağa Çıkma Kısıtlaması Olacak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca:Test sayısı düne göre 1,6 oranında arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan: 65 yaş ve üstü vatandaşlar artık bu saatlerde dışarı çıkabilecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehirler arası kısıtlamalar 1 Haziran'da kaldırılıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: 20 yaş altıyla ilgili sokağa çıkma uygulamasını 18 yaşa indirildi Sağlık Bakanlığı 27 Mayıs 2020 tarihli verileri açıkladı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile “Kayseri Zirvesi” yapıldı BAŞKAN PALANCIOĞLU, İLK MESAİ GÜNÜ PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ HEM BAYRAM KUTLADI HEM DE UYARDI Bakan Varank: "Cumhurbaşkanımızın 18 yıllık büyük mücadelesi sayesinde elde edildi"dedi Türkıye’nin 26 Mayıs Covid-19 Vaka Sonuçları Türkıye’nin 25 Mayıs Covid-19 Vaka Sonuçları Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni normalin 3 önemli kuralını açıkladı
×