Büyükkılıç: "Hanımlara özel e-ticaret sitesi kurulacak”

Büyükkılıç:
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Kayserili kadınlara müjdeyi vererek hanımlara özel e-ticaret sitesi kurulacağını söyledi.
Kayserili hamarat kadınların kendi ürettikleri ürünleri dünya pazarında satış yapabilmelerine yönelik proje hazırladıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Dünya kadınlar gününde bu müjdeyi de kendilerine hediye ettiğini kaydetti. 
Kayseri kadınların üretken olduğunu el işinden tutunda gıda üretimine kadar birçok satışa hazır ürünü bulunduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç"Kayseri için hedef 2023 olarak tanımladığımız 150 proje içerisinde hanımlara yönelik çalışmalar bulunmaktadır. Bunların bir tanesi sadece hanımlara yönelik e-ticaret projemizdir. Evinde el işi yapan, örgüsünü ören, kanaviçe işleyen, iğne oyası yapan, tarhanasını yapan, mantı ve ev yapımı sucuğunu yapan kadınlarımız bu e-ticaret vasıtası ile dünyaya pazarlayabileceklerdir"dedi. 
Başkan Memduh Büyükkılıç, bu proje sayesinde hem yöresel ürünlerin pazarlanmasının sağlanacağını hem de aile bütçesine katkı sağlanacağını sözlerine ekledi. 
PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri'nin Develi ilçesinde 25 ev karantinaya alındı Kayseri Şehir Hastanesinde "normalleşme" yoğunluğu Kayseri'de 3 otomobil kazaya karıştı: 4 yaralı Kayseri'ye Covid-19 Test Merkezi Kuruluyor Kayseri'de kafe ve restoranlarda tedbirli yeni dönem başladı Kayseri'de Seyahat kısıtlamasının sona ermesiyle araç yoğunluğu oluştu Kayseri'de trafik kazası: 2 yaralı Türkiye'de salgın ne zaman bitecek? Bakan Koca yanıtladı Sağlık Bakanı Koca :Vaka sayısında bugüne kadar ki en düşük sayı görüldü Bilim Kurulu Üyesi: Restoranlarda açık alanları tercih edin Kayseri'de 65 yaş üstü vatandaşlar sokaklara çıktı Kahramanmaraş- Kayseri kara yolunda otomobil tarlaya devrildi: 2 ölü Kayseri'de Ailesiyle tartışarak kendini banyoya kilitleyen şahıs intihar girişiminde bulundu Kayseri'deki birliklerde terhisler başladı Kayseri Valiliği:İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararı Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi 1 Haziran’da kapılarını ziyaretçilerine açıyor Kayseri'de Ailesinin haber alamadığı şahıs ölü bulundu Yüz kırk beş bin kişilik iyilik ordusu Kayseri'de arabalı düğün ile dünyaevine girdiler Kayseri Valiliğinden(İlimizde Uygulanan Şehir Giriş-Çıkış Kısıtlamasının Sonlandırılması)Açıklaması Kayseri Valiliği: Restoran, kafe ve piknik alanları açılma kurallarını açıkladı Kayseri'de sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan çifte 6 bin 300 lira ceza Türkiye'nin 30 Mayıs Koronavirüs Vaka Sonuçları AVM-DER Başkanı Tahir Çelik: “AVM'ler eviniz kadar güvenli”dedi Milletvekili Nergis pandemi sürecini değerlendirdi
×