Büro Memur-Sen, 'çocuklarımızı da işe sokun' dedi

Büro Memur-Sen, 'çocuklarımızı da işe sokun' dedi
TBMM çalışanları arasında en fazla üyesi olan Büro Memur-Sen'in emekli olan çalışanlarımızın yerine çocuklarını işe alın önerisi tepki çekti.
Üniversite mezunu gençler için iş bulmak her zaman sıkıntı olurken Büro Memur-Sen'in önerisi çok tartışılacağa benziyor.
EMEKLİ OLANLARIN YERİNE ÇOCUKLARI İŞE ALINSIN
TBMM çalışanları arasında en fazla üyeye sahip Büro Memur-Sen; TBMM yönetimiyle yaptığı toplantıda Meclis'ten emekli olan çalışanların yerine çocuklarının işe alınmasını talep etti.
Bu uygulamanın İsmet Sezgin, Mustafa Kalemli, Köksal Toptan ve Cemil Çiçek döneminde de yapıldığını ifade eden sendika, KPSS'de başarılı olan memur çocukları işe alınarak daha az tepki çekilebileceğini de ifade etti.
PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri'de kafe ve restoranlarda tedbirli yeni dönem başladı MELİKGAZİ'DE KAPALI İŞYERLERİNDEN 3 AYLIK KİRA ALINMAYACAK AVM-DER Başkanı Tahir Çelik: “AVM'ler eviniz kadar güvenli”dedi Kayserililer evde kaldı, doğalgaz kullanımı arttı ASKON 1 milyon maske dağıttı Kayseri Valiliği Yeni Tedbirleri Açıkladı! Kayseri'de Zirai dondan etkilenen çerezlik kabak çekirdeği ikinci kez ekiliyor Kayseri'de kuru yem bezelyesinin ilk hasadı başarı ile yapıldı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile “Kayseri Zirvesi” yapıldı Bakan Varank: "Cumhurbaşkanımızın 18 yıllık büyük mücadelesi sayesinde elde edildi"dedi Kayseri Kent Ekmek Fabrikası ürettiği 23 ekmek çeşidiyle sofraları zenginleştiriyor KAYSERİ, İKİNCİ BİLİM SANAT MERKEZİ’NE KAVUŞUYOR VERENEL DERNEĞİ'NİN TOMARZA'DA YARDIMI SÜRÜYOR Kayseri'de 150 milyon lira bütçeli Millet Bahçesi ihaleye çıkıyor Sıfır Atık Projesinde Türkiye'nin ilk temizlik aracını Belediye Başkanı tanıttı ERCİYES’E BİR OTEL ZİNCİRİ DAHA YATIRIM YAPACAK Çopuroğlu, "Sosyal Koruma Kalkanıyla Kayseri'ye 175 milyon lira yardım yapıldı"dedi Başkan Çolakbayrakdar; yerli tohumdan elde edilen domates fidelerinin ekimini yaptı Kayseri'de Anne, çocuğunun eşofmanı yerine 2 bin lirayı geri dönüşüm kutusuna attı MELİKGAZİ’DEN KEYKUBAT MAHALLESİ’NE DEV YATIRIM BAŞKAN’DAN ‘SAĞLIK OSB’ TEKLİFİ Mansur Yavaş: Hükümet kaynak bulamazsa işçi çıkaracağız 65 yaş üstü vatandaşlar için seyahat izni detayları belli oldu! THY Uçmaya Başlıyor! İşte Uçuş Tarihleri Bu Sezon Ligden Düşme Kalkacakmı? TFF Başkanı Özdemir Açıkladı
×