Reklamı Kapat

BONUS HOCA' KAYSERİ'YE GELİYOR… AS EĞİTİM KURUMLARI'NDAN DİKKAT ÇEKEN ETKİNLİK!

BONUS HOCA' KAYSERİ'YE GELİYOR… AS EĞİTİM KURUMLARI'NDAN DİKKAT ÇEKEN ETKİNLİK!
BONUS HOCA' KAYSERİ'YE GELİYOR: AS EĞİTİM KURUMLARI'NDAN DİKKAT ÇEKEN BİR ETKİNLİK! Finlandiya Eğitim Modeli'ni Kayseri'ye getirerek bir ilki gerçekleştiren As Eğitim Kurumları yine bir ilke imza atıyor. As Eğitim Kurumları yarın eğitim camiasının 'Bonus Hoca' lakabıyla tanıdığı eğitimci yazar Süleyman Beledioğlu'nu Kayseri'ye getiriyor. Bonus Hoca yarın öğrencilere ve velilere YKS süreci ile ilgili önemli bir seminer verecek.

Finlandiya Eğitim Modeli''ni Kayseri''ye getirerek bir ilki gerçekleştiren As Eğitim Kurumları 3 Ocak Pazartesi günü önemli bir etkinliğe imza atıyor.

As Eğitim Kurumları;  kamuoyunun ve eğitim camiasın ''Bonus Hoca'' lakabı ile yakından tanıdığı eğitimci yazar  Süleyman Beledioğlu''nu Kayseri''ye getiriyor. Bonus Hoca, 3 Ocak Pazartesi günü (Yarın) As Eğitim Kurumları öğrencilerine ve velilere  YKS süreci ile ilgili 1''er  saatlik seminer verecek

AS Eğitim Kurumları kurucularından Ahmet Yurdakul.  konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Bonus Hoca lakabı ile ülke genelinde öğrencilerin yakından tanığığı Süleyman Beledioğlu''nun yarın Kayseri''de olacağını ve AS Eğitim Kurumları bünyesindeki üniversite hazırlık öğrencilerine YKS süreci ile ilgili çok önemli bir seminer vereceğini açıkladı.

Ahmet Yurdakul, "As Eğitim Kurumları,  Kayseri''de eğitim alanında kaletili ve tecrübeli kadrosu ile tercih edilen bir eğitim kurumu haline gelmiştir   AS Eğitim Kurumları olarak Kayseri''de bir çok ilke imza atıyoruz. Finlandiye Eğitim Modeli''ni AS Koleji ile ilk kez Kayseri''ye getiren eğitim kurumu olduk. Eğitimde iddialıyız ve emin adımlarla yere sağlam basarak ilerliyoruz. Kayseri''nin en etkin ve adından söz ettiren bir eğitim kurumu olma yolunda gerekli alt yapı çalışmalarımızı yapıyoruz." dedi. 

Ahmet Yurdakul, yarın yapılacak faaliyet ile ilgilide: "Yarın kurum bünyesinde çok önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacağız. Tüm Türkiye''nin Bonus Hoca'' olarak bildiği eğitimci yazar Süleyman Beledioğlu yarın Kayseri''de öğrencilerimize ve velilerimize YKS süreci ile ilgili 1 saatlik seminer verecek. Bu seminere tüm öğrencilerimizi ve velilerimizi bekliyoruz. Seminer sonrasında da öğrencilerimize yönelik moral motivasyonunu amaçlayan bir konser programımız olacak." dedi. 

BONUS HOCA SÜLEYMAN BELEDİOĞLU KİMDİR!

Bonus Hoca ya da gerçek adıyla Süleyman Beledioğlu, tercih işlemleri yapacak öğrencilere yol gösterecek yorumları kendi sitesinde paylaşmanın yanında ara ara çıktığı televizyon ekranlarında da herkese açık şekilde paylaşıyor. 

Beledioğlu''nun ilginç yorum ve önerileri bulunuyor. Örnek vermek gerekirse, tercih yapmak isteyen öğrencilerin ilgilendikleri bölümleri tek tek ne işe yaradıklarını örneklerle açıklıyor; ve bölümlerde başarılı olabilmeleri için de nelerin gerekli olduğunu onlara izah ediyor.

Süleyman Beledioğlu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi mezunudur.

Bu fakülteyi bitirdikten sonra, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde pedagoji eğitimi aldı.

Daha sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı.

Başta ABD ve İngiltere olmak üzere birçok ülkedeki stres ve beyin temelli öğrenme üzerine yapılan çalışmaları inceledi ve bunları saha çalışmaları ile elde ettiği verilerle birleştirdi.

Uzmanlık alanlarıyal ilgili çok sayıda makale ve kitap yazdı.

Çok sayıda saha verisine ve birbirinden farklı alanlarda yapılan bilimsel çalışmalara dayanan, metaforik bir araştırma yaparak “SINAV ANI SINAV STRESİNİ” reddetti ve bu çalışması çok büyük ilgi gördü. Bu konuda yüzlerce seminer ve eğitimler verdi.

–Yazdığı makaleleri birçok eğitim sitesi ve eğitim dergisi başta olmak üzere çok sayıdaki dergi ve sosyal medya platformlarında yayınlanmaktadır.

REKLAM-HABER

PAYLAŞ
GÖNDER
×