Bilal Erdoğan: İsrail Türkiye'den korkuyor

Bilal Erdoğan: İsrail Türkiye'den korkuyor
İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Bilal Erdoğan, "İsrail bugün kimden korkuyor? Türkiye'den. Çünkü başında imam hatipli bir lider var diye korkuyor değil mi?" dedi
3. Kayseri İmam Hatip Okulları Arası Spor Oyunları programına katılan Bilal Erdoğan, imam hatip lisesi mezunlarını överek şöyle konuştu:
"Bizler kardeşiz. Dünyanın dört bir yanında Müslümanlar zulüm altında inliyorlar mı? İsrail her geçen gün Filistin'deki kardeşlerimiz üzerindeki baskısını artırıyor mu? Artırıyor. Neden? Çünkü Müslümanları bölünmüş görüyor, Müslümanları zayıf görüyor. İsrail bugün kimden korkuyor? Türkiye'den. Çünkü başında imam hatipli bir lider var diye korkuyor değil mi? Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı neden seviyorsunuz? Sadece imam hatipli diye mi? Dünyadaki bütün Müslümanların ve mazlumların hukukuna sahip çıktığı için. Davos'ta İsrail'in zalim cumhurbaşkanına 'dur' diyebildiği için. Yüzüne karşı 'Siz bebek katilisiniz' diyebildiği için."
Erdoğan, dünyada mazlumların sayısının fazla olduğunu ve bu kişilere Türkiye'nin sahip çıkacağını söyledi.
Program sonunda Erdoğan, Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Lisesini 34-31 yenen Erciyes İmam Hatip Lisesi öğrencilerine madalyalarını takdim etti.
Etkinliğe, Vali Şehmus Günaydın, AK Parti Kayseri milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Tamer ve çok sayıda davetli katıldı. 
PAYLAŞ
GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan, sokağa çıkma kısıtlamasını iptal etti Türkiye'de son 24 saatte 926 kişi daha COVID-19'u atlattı İkinci dalga gelecek mi? Bakan Koca açıkladı Vaka sayıları açıklandı... İyileşen hasta sayısı 130 bini geçti Veriler açıklandı... Bugünkü vaka sayısı 800'ün altına düştü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den erken seçim açıklaması! Türkiye'de salgın ne zaman bitecek? Bakan Koca yanıtladı Sağlık Bakanı Koca :Vaka sayısında bugüne kadar ki en düşük sayı görüldü Seyahat izin belgesi zorunluluğu yürürlükten kaldırıldı Türkiye'nin 30 Mayıs Koronavirüs Vaka Sonuçları Sağlık Bakanı Koca:Test sayısı arttı, yeni vaka sayısı azaldı Çopuroğlu, "Siyasetle uğraşan insanların sahada olmak gibi bir hasreti olması gerekir" dedi Haftasonu Kayseri’de ve 15 İlde Sokağa Çıkma Kısıtlaması Olacak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca:Test sayısı düne göre 1,6 oranında arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan: 65 yaş ve üstü vatandaşlar artık bu saatlerde dışarı çıkabilecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehirler arası kısıtlamalar 1 Haziran'da kaldırılıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: 20 yaş altıyla ilgili sokağa çıkma uygulamasını 18 yaşa indirildi Sağlık Bakanlığı 27 Mayıs 2020 tarihli verileri açıkladı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile “Kayseri Zirvesi” yapıldı BAŞKAN PALANCIOĞLU, İLK MESAİ GÜNÜ PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ HEM BAYRAM KUTLADI HEM DE UYARDI Bakan Varank: "Cumhurbaşkanımızın 18 yıllık büyük mücadelesi sayesinde elde edildi"dedi Türkıye’nin 26 Mayıs Covid-19 Vaka Sonuçları Türkıye’nin 25 Mayıs Covid-19 Vaka Sonuçları Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni normalin 3 önemli kuralını açıkladı
×