Reklamı Kapat

BEŞ YENİ MAĞAZA DAHA AÇTI

BEŞ YENİ MAĞAZA DAHA AÇTI
Mobilya sektörünün lider kuruluşu İstikbal, bir hafta içerisinde beş yeni bayinin daha açılışını gerçekleştirdi.

Türkiye’nin lider mobilya markası İstikbal, yurtiçi ve yurtdışındaki mağazalaşma faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye ve yurtdışında mobilya sektöründeki en geniş bayi ağına sahip olan İstikbal Mobilya, yurtdışındaki Londra ve Belçika mağazalarının ardından, Ankara’da iki, Yozgat’ta ise bir yeni mağazanın daha açılışı gerçekleştirerek bir hafta içerisinde beş yeni bayinin daha çılışını gerçekleştirdi.
Yatak ve ev tekstili konseptine sahip İstikbal Bedding Harringay 20 yıldan uzun bir süredir İngiltere’de faaliyet gösteren İstikbal Mobilya’nın Londra’daki üçüncü mağazası oldu. Belçika’nın ticaret kenti Antwerpen mağazası ise markanın yurtdışındaki 170. münhasır mağazası olma özelliğini taşıyor.
İstikbal Mobilya Genel Müdürü Mehmet Ali Yörük yeni mağazaların açılış törenlerinde geniş bir davetli grubuna hitaben yaptığı konuşmasında; 65 yıllık köklü geçmişiyle İstikbal mobilya’nın sektördeki liderliğini koruduğunu söyledi. ‘Türkiye’nin üç ayrı ilinde bulunan dört farklı üretim tesisi ve üç binin üzerinde mesai arkadaşımızla hem yurtiçinde hem de yurtdışında en çok tercih edilen mobilya markası olmak için var gücümüzle çalışıyoruz’ dedi.
İstikbal’i hem ülkemizde hem dünyadaki mobilya sektörünün zirvesine taşımak için bayilik ağına çok önem verdiklerini de dile getiren Yörük; ‘global, yenilikçi ve trendleri belirleyen bir marka olmanın verdiği özgüvenle 2022’nin ikinci yarısında da mağazacılık faaliyetlerine devam edecek ve İstikbal’i dünyanın her noktasına taşıyacağız. Bizleri bu hedefe taşıyan; değerli iş ortaklarımıza, kıymetli yatırımcılarımıza, mesai arkadaşlarımıza ve İstikbal markasını tercih eden tüm tüketicilerimize gönülden teşekkür ediyoruz.” dedi.

PAYLAŞ
GÖNDER
×