Reklamı Kapat

Benim İşim Girişim Yarışması dördüncü dönem başvuruları başladı

Benim İşim Girişim Yarışması dördüncü dönem başvuruları başladı
Erciyes Teknopark tarafından düzenlenen Benim İşim Girişim İş Fikri Yarışmasının dördüncü dönem başvuruları başladı.
Dördüncü kez düzenlenecek olan yarışma ile teknoloji odaklı yenilikçi iş fikirleri olan girişimci adaylarının, ekipleri ile beraber bu iş fikirlerini hayata geçirebilmeleri hedefleniyor. Jüri tarafından seçilecek en başarılı 12 takıma iş fikirlerini bir prototipe dönüştürmesi için malzeme ve hizmet alımları kalemlerinde finans desteği sağlanacak. Aynı zamanda Sera Kuluçka Merkezi hizmetleri de ücretsiz olarak sunulacak.
Bireysel başvuru kabul edilmeyen ve her takımın sadece bir iş fikri ile başvuru yapabileceği yarışmanın başvuru kriterleri ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, teknoloji tabanlı, gerçekleştirilebilir, yenilikçi ve ticari değere sahip iş fikri sahibi olmak, başvuru tarihi itibariyle 18 yaşından gün almış olmak, hali hazırda herhangi bir şirketin ortaklık yapısında yer almamak, en az 2 kişilik bir ekibe sahip olmak.
Değerlendirme sonucu kabul edilecek ekiplerin online olarak eğitim ve kuluçka faaliyetlerine katılmalarında devam şartı aranıyor. Ticari değer taşıyan, teknoloji tabanlı yenilikçi iş fikirleri olan tüm girişimci adayları, ekipleri ile birlikte www.benimisimgirisim.com adresinden 14 Aralık 2020 tarihine kadar yarışmaya başvuru yapabilirlecek.
 
Kaynak: İHA
PAYLAŞ
GÖNDER
KAYSERİ'DE 7 KATLI BİNANIN YANGIN MERDİVENİ DEVRİLDİ Kayseri'de şiddetli rüzgar ağaçları devirdi, çatıları uçurdu Süper Lig'in ilk yarısında faturalar yine teknik adamlara kesildi Bakan Koca: Vaka Sayısında Yüzde 80 Düşüşü Yakaladık KAYSERİ’DE UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE! Sağlık Bakanı Koca: 27 Ocak Koronavirüs Vaka Sonuçlarını Açıkladı Kayseri'de Otomobile Çarpan Hafriyat Kamyonunun Sürücüsü Kaçtı Kayseri’de çalıntı araçların şase numaralarını değiştirip piyasaya sürdüler Kayserispor'da şok! 3 futbolcu kadro dışı bırakıldı Kayseri'de Polis ekiplerinden nargile operasyonu Kayseri'de fırtına, otobüs duraklarını devirdi, çatıları uçurdu Kayseri'de Alev alan saman balyaları ekipleri harekete geçirdi Kayseri’ye fırtına uyarısı! Kayseri'nin İncesu ilçesinde silahlı kavga: 1 yaralı Kayseri'de, ihtiyaç sahibi çocuklara giyecek yardımı Kayseri'deki 'Türkiye'nin Niagarası' eşsiz manzaralar sunuyor Restoran ve kafelere destek ödemesi müjdesi Kayseri’nin ilk kadın ilçe jandarma komutanı işini "Aşkla" yapıyor 495 firmaya 'fahiş fiyat' cezası kesildi Kayseri''de bir kişi evinde ölü bulundu. Kayak merkezlerine Covid-19 tedbirleriyle ilgili kısıtlama getirildi Kayseri'de 9 araç birbirine girdi, cadde savaş alanına döndü: 2'si ağır 7 yaralı Sağlık Bakanı Koca: 26 Ocak Koronavirüs Vaka Sonuçlarını Açıkladı Kayseri'de Oğlunu kül tablası ile yaralayan anneye ceza! Kayseri'de köpek kavgası nedeniyle akrabasını silahla yaralayan sanığa 8 yıl 1 ay hapis
×