BAŞKAN DR. PALANCIOĞLU: “KENDİ SAHAMIZDA SİZ SPORSEVERLERİ BEKLİYORUZ”

BAŞKAN DR. PALANCIOĞLU: “KENDİ SAHAMIZDA SİZ SPORSEVERLERİ BEKLİYORUZ”
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyespor voleybol takımının bu hafta kendi sahasında oynayacağı maça sporseverleri davet ettiğini söyledi.

Melikgazi Belediyespor voleybol takımının yapmış olduğu müsabakalardan galibiyetlerle ayrıldığını hatırlatan Başkan Dr. Palancıoğlu, "Melikgazi voleybol takımı bu hafta kendi sahasında Ürgüpspor Kulübü Voleybol takımı ile karşılaşma yapacak. Takım maça hazır. Sizler ile bütünleşerek sahadan galibiyetle ayrılmak için gerekli ekip çalışmasını yapmaktadır." dedi.
Melikgazi Belediyespor Voleybol Takım Antrenörü Fuat Kalay ise 03 Kasım 2019 günü saat 14.00’te Kayseri Atatürk Spor Salonunda olacaklarını ve galibiyeti seyirciler ile paylaşmak istediklerini kaydetti.

PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri Üniversitesi, Online Üniversite Tercih Fuarına Katıldı İl Milli Eğitim Müdürlüğü yardımlarını her ilçeye ulaştırıyor Kayseri'de 82 yıllık tarihi okul sınavla öğrenci alacak Başkan Büyükkılıç,Engelsiz Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulundu Hatice Kübra Uzun Online Kata Şampiyonasında birinci oldu Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Özer:"Organik çocuklar yetiştirmeliyiz"dedi Özledikleri öğrencileri için okulda "hobi bahçesi" oluşturdular Öğrenci, öğretmeninin şifresini ele geçirip notlarını yükseltip mezun oldu KAYSERİ, İKİNCİ BİLİM SANAT MERKEZİ’NE KAVUŞUYOR Midi Masa Tenisi Masaları ve kitapları sporculara dağıtıldı Bursluluk sınavı Eylül'de yapılacak Türkiye'nin eve kapandığı son 2 ayda en çok kitap alan şehirler belli oldu Prof. Dr. Sibel Silici:'Ekolojik dengenin odağındaki hayvan: Bal arısı'dedi Kayseri Üniversitesi Rektörü, Online Düzenlenen “Rektörler Paneline” Katıldı MELİKGAZİ’DE 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI Uzaktan eğitim sürecinde de ortak değerleri aktarmaya devam ediyorlar Kayseri'de 19 Mayıs kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtına çelenk bırakıldı MEB, liselerde sınıf geçme kriterlerini belirledi MELİKGAZİ’DEN MÜZELER HAFTASI’NDA “2 MÜZE MÜJDESİ” MELİKGAZİ’NİN PATİ OYUN PARKI HAYATA GEÇİYOR Kayseri'de Karate sporcuları video konferans ile bir araya geldi Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Karamustafa, Ege Üniversitesi öğrencileri ile buluştu Kayseri Üniversitesi,Online Sınav ve Yaz Okulu Takvimini Açıkladı Bakan Selçuk: Okulların açılmasında hedefimiz 1 Haziran Talas Belediyesi 'Evde kalanlara' 30 bin kitap dağıtıyor
×