Reklamı Kapat

BAŞKAN BAĞLAMIŞ BAKAN YUMAKLI’YI STANDINDA AĞIRLADI

BAŞKAN BAĞLAMIŞ BAKAN YUMAKLI’YI STANDINDA AĞIRLADI
Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kayseri'de düzenlenen 19. Tarım Fuarı'na katıldı. Basın mensuplarının 'Pastırmada Kayseri mi, Kastamonu mu?' sorusuna ise 'Her ikisi de ayrı kategoride, yiyenlere afiyet olsun' şeklinde cevap verdi.

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, 19. Kayseri Tarım Fuarı''''nı ziyaret etti.
Kayseri Ticaret Borsası standını ziyaret eden Bakan Yumaklı''''ya Başkan Recep Bağlamış pastırma ikramında bulundu.

Bakan Yumaklı burada kendisine sorulan ''''Pastırmada Kayseri mi, Kastamonu mu?'''' sorusuna; "Her ikisi de ayrı kategoride, yiyenlere afiyet olsun" dedi.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Kayseri''''de bulunan Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, programlar çerçevesinde 19. Kayseri Tarım Fuarı''''nı ziyaret etti. Organize Sanayi BölgesiFuar Alanı''''ndaki fuarı ziyaret eden Bakan Yumaklı, beraberindekilerle birlikte stantları gezerek ürün ve malzemeler hakkında bilgi aldı. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Bakan Yumaklı''''ya Kayseri pastırması ikram ederken, basın mensupları ise Kastamonulu olan Bakan Yumaklı''''ya ''''Pastırmada Kayseri mi, Kastamonu mu?'''' sorusunu iletti. Bakan Yumaklı soruya, "Her ikisi de ayrı kategoride, yiyenlere afiyet olsun" şeklinde cevap verdi. Ziyaret esnasında Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Bakan Yumaklı''''ya Kayseri pastırmasının hikayesi yazılı plaket takdim etti.

Bakan Yumaklı daha sonra fuar alanından ayrıldı.

PAYLAŞ
GÖNDER
×