Reklamı Kapat

ASKON 1 milyon maske dağıttı

ASKON 1 milyon maske dağıttı
Anadolu Aslanları İşadamları Derneğinin (ASKON), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde 1 milyon maske dağıttığı bildirildi.
ASKON Kayseri Şubesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, maske dağıtımın sürdüren şube yetkilileri, Kayseri Orman Bölge Müdürü İsa Çapkın'ı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan ASKON Kayseri Şube Başkan Yardımcısı Serkan Derebaşı, ASKON'un Türkiye genelinde dernekleşmiş, kamu yararına faaliyet gösteren ve 20 yılı aşkın süredir faal olan bir kuruluş olduğunu belirterek, "Bizler de Kayserimize ve ülkemize hizmet etmeye gayret ediyoruz. Türkiye genelinde 1 milyon maske dağıtımı yapılırken bizler de Kayserimizde elimizden geleni sergileyip yükü omuzlayarak maskelerimizi ihtiyacı olan kurumlarımıza takdim ettik." ifadelerini kullandı.
Çapkın ise Kayseri, Yozgat, Sivas, Niğde ve Nevşehir'i kapsayan bir alanda faaliyet yürüttüklerini ve diğer illere nazaran ormanın az olduğu bir yerde olduklarını belirtti.
Devletin, "orman yapılabilir" dediği her alan için çaba sarf ettiklerini vurgulayan Çapkın, Erciyes'i ağaçlandırdıklarını kaydetti.
PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri'de öğretmen ve öğrencilerden ihtiyaç sahiplerine 9 bin çuval un yardımı Dünya’nın En İyileri Arasına Kayseri’den Bir İsim Girdi Kayseri'de öğretmenler ihtiyaç sahiplerine 250 torba un yardımı yaptı Erdoğan: Hakkımızı mücadele ederek söke söke alacağız YATIRIMCILARIMIZI TÜRKİYE’NİN EN UYGUN VE EN BÜYÜK SERBEST BÖLGESİ’NE BEKLİYORUZ Tiryakilere kötü kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan:Salgın döneminde iki sektörün önemi ortaya çıktı TARIMDA ÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ Benzin, motorin ve LPG'ye bu gece zam geliyor Kayseri’ye İki Yeni Okul Daha Akaryakıtta çifte indirim yapıldı Sarma sigara satışı yasaklandı mı? Belediyenin tıbbi aromatik bitki tarlaları çiftçiye yön verecek 1 Temmuz'dan sonra, borcu olanın elektrik ve doğalgazı kesilecek BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN YKS’DE “ÜCRETSİZ ULAŞIM” AÇIKLAMASI Kayseri'ye Yakışır ! Tarım arazisine izinsiz yapıya büyük ceza yolda. BÜYÜKŞEHİR’DE YATIRIM TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR Akaryakıta çifte zam geliyor BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN UĞUREVLER’E ÇİFTE MÜJDE Kayseri'de Zabıtadan seyyara geçit yok BAŞKAN PALANCIOĞLU, MELİKGAZİ’DE YAPILAN VE YAPILACAK PROJELERİ ANLATTI 800 yıllık Kayseri Kapalı Çarşı esnafı umudunu gurbetçilere bağladı Kayseri Valiliği Bakkallar ve büfelerin açılış ve kapanış saatlerini yeniden düzenledi Bakan Soylu açıkladı: Ehliyet, Kimlik Kartı ve Banka kartı birleşecek
×