Reklamı Kapat

Antalya'da 40 milyon euroluk yeni otel açtı... Erciyes için tarih verdi

Antalya'da 40 milyon euroluk yeni otel açtı... Erciyes için tarih verdi
İş insanı Kemal Şahin'in sahibi olduğu Şahinler Holding Antalya'ya bir otel daha açtı. Erciyes’e açacağı otelin tarihini açıkladı.

Şahinler Holding’in Manavgat ilçesi Titreyengöl mevkiinde satın aldığı 42 bin metrekare alanda kurulu 349 oda kapasiteli Megasaray Resort Oteli düzenlenen törenle turizme açıldı.

40 milyon euroya mal oldu, 10 milyon euro ek yatırım yapacak

Şahinler Holding tarafından 40 milyon Euro’ya mal olan ve 10 milyon Euro’luk daha yatırım yapacağı Megasaray’ın 5. Oteli, Dünyaca ünlü müzik grubu BoneyM’in verdiği konserle turizm sezonuna başladı.

Şahin: Erciyes Dağı''ndaki otelimizi de Aralık''ta açacağız

Hizmete açtıkları Megasaray Resort Side Oteli’nin 40 milyon Euro’ya mal olduğunu anlatan Şahin, şunları kaydetti.

‘’Bu otelin satın alınması biraz uzun sürdü ve 1,5 ayda onarımını yaparak sezona hazırladık. Bu otelimize 10 milyon Euro daha yatırım yaparak oda ve yatak kapasitemizi artıracağız. Megasaray Otellerinin toplam yatak kapasitesi 3 bin 500’e ulaştı. Bu yıl bin yeni istihdam yaratacağız. Turizmde Akdeniz çanağında önemli bir marka olduk. Erciyes Dağındaki Megasaray Mount Erciyes otelimizi de bu yıl Aralık''ta hizmete açacağız. Turizmde farklılık yaratan bir anlayışımız var. Turizme alternatifler yaratıyoruz. Özellikle spor turizminde 70 tenis kortuna ulaştık. Dünyada tenis sporunda Türkiye’nin markası haline geldik. Hedefimiz çalışanlarımıza 12 ay iş verebilmek.’’

PAYLAŞ
GÖNDER
×