ALO 153 İLE 16 İLÇEYE HİZMET

ALO 153 İLE 16 İLÇEYE HİZMET
Kayseri Büyükşehir Belediyesi 16 ilçeye hizmet vereceği ortak çağrı merkezi programı için bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya katılan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, tüm belediyelerin iletişim merkezlerinin birbirleriyle iletişim içinde olmasının akıllı şehirciliğin bir parçası olduğunu söyledi.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı olan Alo 153 İletişim Merkezi ve Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen toplantı Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı. Toplantıda, Alo 153 İletişim Merkezi ile vatandaşlara daha iyi hizmet verilebilmesi ve 16 ilçenin talep, istek ve şikayetlerinin alınarak kısa zamanda çözüm bulunması amacıyla hazırlanan program ilçe belediyelerinin iletişim birimlerine tanıtıldı.  
Toplantıya katılan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk tüm belediyelerin iletişim merkezlerinin bu programla birleştiğini belirtti. Hazırlanan programla, taleplerin ilgili belediyeye kolayca iletilmesi ve çözümünün sağlanmasının mümkün olacağını ifade eden Öztürk, “Bu durum çağrı merkezlerinin daha güçlü ve daha işlevsel hale gelmesini sağlayacak” dedi. Genel Sekreter Yardımcısı Öztürk, İlçe belediyelerinin birbirleriyle iletişim halinde olmasının Akıllı Şehircilik Projesi’nin bir parçası olduğunu da sözlerine ekledi.
Daha sonra Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından iletişim merkezlerini birleştiren programla ilgili bilgi verildi.
PAYLAŞ
GÖNDER
Kayseri'de iş yerinde okey oynayan 28 kişiye 88 bin 284 lira ceza Kayseri'de 9. kattan düşen 83 yaşındaki kadın hayatını kaybetti Karantinayı en çok ihlal eden 5 ilden biri de KAYSERİ Kayseri''de silahlı kavga: 2 yaralı. Kayseri'de Çatıya çıkan şahsı izlemeye geldiler, ceza yiyip gittiler Sağlık Bakanı Koca: 26 Eylül Koronavirüs Vaka Sonuçlarını Açıkladı Kayseri'de Kamyonla minibüs çarpıştı: 7 yaralı Kayseri'de 4. kattan düşen genç kız ağır yaralandı Kayseri’de Meslek Lisesinde görev yapan öğretmen koronaya yenik düştü Sağlık Bakanı Koca: 25 Eylül Koronavirüs Vaka Sonuçlarını Açıkladı Bakan Koca’dan Kayseri vaka açıklaması Kayseri İl Emniyet Müdürlüğünden Metamfetamin Operasyonu Kayseri İl Sağlık Müdürü Benli, Pandemi Sürecini İlçe Sağlık Müdürleri ile Değerlendirdi Kayseri Sağlık Müdürü Benli’den Filyasyon Açıklaması Kayseri''de uyuşturucu operasyonu: 4 Gözaltı. Kayseri'de Yaşlı adam kaldığı bakım evinde ölü bulundu Bakan Koca’da Kayseri değerlendirmesi Kayseri'de Maske takmayan vatandaş ceza yazan polise isyan etti! Kayseri'de Karantinada olması gereken genç, polis denetiminde yakalandı Kayseri Valiliği Yeni Pandemi Kararlarını Açıkladı Hastalarda zatürre oranı yüzde 6, düşmeye devam ediyor İçişleri Bakanlığı, valiliklere "Temaslıların Doğru Bilgilendirilmesi" konulu genelge gönderdi Kayseri'de 35 kişi yurtta karantinaya alındı Sağlık Bakanlığı Kayseri’deki Filyasyon çalışmalarını yerinde inceledi Kayseri'de Uyuşturucuyla mücadele çalışmaları
×