Akparti’li Milletvekili Üç Maaşını Korona İçin Bağışladı

Akparti’li Milletvekili Üç Maaşını Korona İçin Bağışladı
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesi çerçevesinde siyaset ve sanat dünyasının önderliğinde başlatılan yardım kampanyasına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar'dan önemli bir destek geldi. TBMM'ye dilekçe veren Gülpınar, 3 maaşını iade edeceğini belirtti.
Koronavirus salgını nedeniyle siyaset ve sanat dünyası içerisinde bir çok ünlü ismin çeşitli bağışlar vererek sosyal bir sorumluluk olarak başlattığı yardım kampanyasına önemli bir destek de Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar'dan geldi.
Gülpınar, üç aylık vekillik maaşını devlete hibe etmek için TBMM'ye dilekçe verdi. Daha önce de Adalet Bakanı Abdülhamit Gül bir aylık maaşını hibe ettiğini açıklamıştı.
Koronavirüs salgının yaşandığı zor günlerde 3 aylık maaşını iade edeceğini TBMM'ye dilekçe ile bildiren Gülpınar'ın bu davranışı takdir topladı.
Sosyal medya kullanıcıları hesaplarından pek çok olumlu yorumda bulunarak Gülpınar'ın bu davranışını takdir etti.
PAYLAŞ
GÖNDER
Veriler açıklandı... Bugünkü vaka sayısı 800'ün altına düştü Kayseri'de 'Sosyal mesafe' uyarısını duyunca kendisine zarar verdi Kayseri'de kavgada silah kullanıldı: 3 yaralı Kayseri'de, 6 apartmanda uygulanan karantina 14 gün uzatıldı Kayseri'de müzeler kapılarını yeniden açtı Kayseri'de yaralı halde bulunan 2 kızıl şahin tedavi altına alındı SAĞLIKLI BİR ÇEVRE İÇİN KOCASİNAN’DA TÜM AÇIK ALANLAR İLAÇLANIYOR Kayseri Valiliği Toplu Taşıma Genelgesi İyileşen toplam hasta sayısı 130 bine yaklaştı Kayseri'nin Develi ilçesinde 25 ev karantinaya alındı Kayseri Şehir Hastanesinde "normalleşme" yoğunluğu Kayseri'de 3 otomobil kazaya karıştı: 4 yaralı Kayseri'ye Covid-19 Test Merkezi Kuruluyor Kayseri'de kafe ve restoranlarda tedbirli yeni dönem başladı Kayseri'de Seyahat kısıtlamasının sona ermesiyle araç yoğunluğu oluştu Kayseri'de trafik kazası: 2 yaralı Türkiye'de salgın ne zaman bitecek? Bakan Koca yanıtladı Sağlık Bakanı Koca :Vaka sayısında bugüne kadar ki en düşük sayı görüldü Bilim Kurulu Üyesi: Restoranlarda açık alanları tercih edin Kayseri'de 65 yaş üstü vatandaşlar sokaklara çıktı Kahramanmaraş- Kayseri kara yolunda otomobil tarlaya devrildi: 2 ölü Kayseri'de Ailesiyle tartışarak kendini banyoya kilitleyen şahıs intihar girişiminde bulundu Kayseri'deki birliklerde terhisler başladı Kayseri Valiliği:İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararı Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi 1 Haziran’da kapılarını ziyaretçilerine açıyor
×